1. 598.
    1773 yılından bir osmanlı minyatürü.
    Kültürümüze ters diyenlere gelsin.
    lgbt
    ... ferdici
  2. 599.
    https://i.hizliresim.com/AaLNT1.jpg
    https://i.hizliresim.com/bbsVeK.jpg

Cinsel sapkınlık içinde olan kişiler toplum tarafından kabul görmek ve sapık eylemlerini haklı çıkarmak için kendilerince “östrojen hormonlarının yüksek seviyelerde olduğunu” veya “genetik olarak bu yaratılışta doğduklarını” iddia ederler. Oysa bu iddialar bilimsel açıdan kesinlikle doğru değildir. Öncelikle homoseksüel bir erkek ile normal bir erkek arasındaki östrojen ve testosteron hormon seviyelerinde fark yoktur. Ayrıca bilim adamları homoseksüellerin genetik olarak bu mizaca sahip olduklarını destekleyen hiçbir delil bulamamışlardır. Son 20 yıldır Avustralya, ABD ve iskandinav ülkelerinde yürütülen sekiz ayrı araştırmaya göre eşcinselliğin kesinlikle genetik olmadığı sonucu çıkmıştır. Diğer taraftan bu durum genetik bile olmuş olsa sergilenen ahlak dışı davranışları asla haklı çıkarmaz. Doğuştan çift cinsiyetli olan veya bunun gibi cinsel gelişim anomalileri yaşayan insanlar olabilir. Ancak bu durum hiç kimsenin sapkın davranmasına mazeret olamaz. Bir insan her koşulda iffetini ve ahlakını koruyarak, şerefli bir hayat sürmekle yükümlüdür.

Hepimiz daha ahlaklı, daha kaliteli bir çevrede yaşamak adına toplum bilincinin artırılması için sorumluluk üstlenmeliyiz. Homoseksüelliğin hem kendilerini hem de çevrelerini olumsuz yönde etkilediğini insanlara iyi açıklamalıyız. Bunun özenilecek bir hayat tarzı gibi gösterilmesine asla izin vermemeliyiz.
    2 ... allahi seviyorum
  3. 600.
    Bu orospu çocukları müslümanlara bizi 1400 yıl önceye götüremezsiniz diyor.
    Be ecdadını siktiklerim siz 3000 sene öncesine Lut kavmi devrine gidiyorsunuz ya.
    9 -6 ... kafakoparanus reis
  4. 601.
    nedense bu kişileri sevemiyorum.
    1 -1 ... chachki
  5. 602.
    Sağlıklı olduklarını düşünmüyorum ama iki yetişkin insanın ne yaptığı da bizi ilgilendirmez. Bakınız ilgilendirmez diyorum, yani LGBT’li bireyler ilişkilerini gözümüze sokmaktan vazgeçsinler artık.
    5 -4 ... daisy jophiel
  6. 603.
    benim gözümde terör örgütlerinin lügatımızda harf bırakmadığı gibi, bunlarda da harf kalmayacaktır.

terörizm oluşumlarından bir farkları olduğunu göremiyorum,

yarın bir gün dağa çıkıp, biz seks yapacağız, anal hoştur gibi sloganlarla terör estirebilirler.

fakat şanlı türk ordusunun mermisini yer otururlar.

pkk ile arasında bence bir fark yok, pkk ülkemizi bölmeye çalışıyor ki bölemez.

bunlar da ergen yaşta gençlerimizin ahlakını bozma çabalarındadır.

tanrı hepinizi ıslah eylesin ve doğru yola eriştirsin.

esen kalın.
    2 -3 ... yakuza ibrahim
  7. 604.
    Uyuşturucu, fuhuş, hastalık, gasp ve istismar yuvası.

Devlet bunları ve bunlara destek verenlerin devlet kadrolarındaki tüm haklarını kısıtlamalıdır.
    -2 ... pietro pacciani
  8. 605.
    insan hiç tanımadığı birine karşı sırf cinsel yoneliminden ötürü nasıl bu kadar nefret duyabilir, böyle asagilikca şeyler yazabilir diye düşündüren başlık. Böyle kötü bir kalple yaşamak zor olmuyor mu? Neyse bana ne, Nefretinizde boğulun.
    Edit: oh gelsin bakalım eksiler, sizin gibilerin eksilemesi benim için onurdur. Ehehe *
    3 -3 ... bir nedeni yok
  9. 606.
    barış, insan hakları, özgürlük ve sevgi kazanacak.

yavaş küfür edin sevgili userlar, etrafa saçtığınız nefret kusmuklarınızda boğulacaksınız kendi kendinize, herkes eşit, birbirine ne olursa olsun saygı ve sevgi duymalı, aptal gibi nefret ve kin duymamalı asla, küçük beyinler küçük şeyleri dert ediyor hep, sakın ola küçük beyinleri ciddiye alıp hayatınızı şekillendirmeyin, her daim aklınızı ve kalbinizi kullanın.

homofobi ile ırkçılık aynı şeydir.
    ... ocus
  10. 607.
    Bir iki top sapkınlık yapıyor diye hepsini topa tutmaya hakkınız yok.
    Millete sapkın ahlaksız cehennemlik demeden önce bir kendinize bakın.Kaçınız tek sayfa kuran okudu acaba?
    Gerçi hoş,zaten çoğunuz burada Alevi Sünni ayrımı yapan yaratıklarsınız.Sizin müslümana saygınız yok onlara nasıl olsun?
    1 ... tuhafbirinsan