bugün

Pedofili ne alaka. Böyle mi karalama yapacaksınız?

Ben hiç çocuğa tecavüz eden eşcinsel duymadım. Ama tecavüz eden imamları hepimiz gördük. O zaman islamda mı yasaklansın.
''
eğilim var diye saygı duyulacaksa, tecavüze eğilimi olanlara,ensest olanlara,hırsızlığa,sadistliğe,psikopatlık eğiliminde olanlara da mı saygı duyacağız? ''
şu cümleyi okumuş biri kuruyorsa gerçekten komik.
baştan alalım
tecavüz: bir kişiye kendi rızası olmadan zorla yapılan cinsel saldırı eylemi.
hırsızlık: başkasının malının o insanın rızası olmadan alınması.
bir kere bu yazıları yazan insanlar kavramları anlamakta güçlük çekiyor sanırsam. 18 yaşını geçmiş iki insanın birbirleriyle yaşadıkları ve karşılıklı rızaları olduğu sürece örnek verdiğin eylemlerin hiçbirisiyle alakası yok eşcinselliğin.
ayrıca tıp doktoruyum. psikolojik bir hastalık demişsiniz. ama 6 yıllık eğitim hayatımda bir tane dahi psikiyatri profesörü eşcinsellik için hastalık demedi. ellerinde bunu kanıtlayacak bir çalışma da yok.

Rızası olmayan ufacık çocuklara yapılan cinsel saldırıları haberlerde sürekli izliyoruz. bir taneniz çıkıp çocuklara yapılan cinsel saldırılar dursun onlar bizim geleceğimiz diye bağırdınız mı? sizin bu ikiyüzlü leş tavrınız artık midemizi bulandırıyor. eşcinsellikten korkuyorsunuz. çünkü eskiden bir kadın bir erkeği tercih ediyordu sizin yerinize. şimdi bir kadını da tercih edebilecek. kendi özgüvensizliklerinizi böyle öfke olarak yansıtıyorsunuz dışarıya.
kesinlikle olması gereken hede. kimse taş taşak görmek zorunda değil şerefsizler. bunun ileri görüşlülük ile alakası yok düpe düz sapkınlık.

benim çocuğum ibne olsa kalkıp bu gösterilerle kendini rezil etmesini istemem. hasta ruhlu insanları bu ülkeden uzaklaştırmalıyız.
sonuna kadar desteklediğimiz karar. herkesin cinsel tercihi kendine. saygımız sonsuz. ama sokak ortasında 10 yaşındaki çocukların önünde birbirlerine oral seks yapıp, çocuklar utanınca kahkahalar atıyorlarsa bu pedofiliye, çocuk tacizciliğine de girer. youtube'da videosu var açın bakın. 2015 mi ne yürüyüş. yürüyüş yaparken kendilerini kaybediyorlar zaten. sürekli cinsel kimlikleriyle, cinsel birliktelikleriyle ön plandalar. çok gereksiz.
tarikatlarında, yurtlarında her ay bir çocuk tecavüzü vakası çıkan dincilerin lgbt hareketini pedofili ile suçlaması rezaletidir.

he amına koduğum he onlar pedofili sizin tarikatlarınız pir pak.

ismail saymaz'ın kimsesizler cumhuriyeti kitabını okuyun da bu dincilerin rezilliklerini net olarak belgeleriyle görün.
Pedofili ile lgbtyi bir gören beyinsizler yasaklansın. Ayrıca yasaklamak ne algınıza koyayım. Hikayesini bilmediğin hayatları yok sayamazsınız. Yasaklamak için cehalet ve ırkçılık en uygunudur.
Geldi yine hastalık değil tercih diyenler.

Ben ibnelere saygı duymuyorum duymam. Tercih ise tercihini doğal seleksiyon dan yana kullanmalı. Yoksa tercihlere saygı duyulması dersek ben o zaman çok farklı tercihlerim olur.

Bir insan illâ ki karşı cinse ilgi duymaz. Bu normal Olan bir şey. Bunun adı asexsuel olur. illâ hem cinsine ilgi duymak zorunda değil.
lgbt yürüyüşünde amaç ne ? Topluğu meşrulaştırmak mı ?
Geçen katıldım..

Üyesi değilim))))

Ülkeden toprak istemiyorlar...

Çocuk askerleri şehit etmiyorlar..

Pazarda bomba patlatmıyorlar.

Yürüyorlar.. Bizde varız diyorlar..

Ve bu birilerinin zoruna gidiyor..
Şerefsiz isteğidir siz yasaklanan pislikler adamlar 15 yıldır yürüdü bundan sonra da yürüyecek sizin kokuşmuş luğu buza inat!
ne istiyonuz ayol yürüsünler.
Kesinlikle yasaklanmalı. Önceden bu tarz şeyler gizli saklı yapılırdı herkeste saygı duyardı ama sen bunu alenen herkesin içinde yaparsan orada duracaksın kardeşim. Kimse senin, rezilliğini, o iğrenç sapıklıklarını görmek zorunda değil.. mamafi konu aslında bu zihniyet'in ne derece çığırtkanlaşacağı yani. Bunlar zıvanadan çıkmadan derdest edilmeli. insanlar sokakta sizin o sapık hallerinizi uygunsuz şekillerinizi görmek zorunda değil. Kaldı ki, bu cinsel eğilim hastalıktan öte değildir. Doğanın kanununa aykırı. Herkes ibne oldum diyelim peki nasıl üreme olacak? Nasıl gelişim olacak. insanlar birbirleriyle eş olsunlar diye iki farklı cinsiyet'te yaratıldılar. Yani; sizin dediğiniz gibi olsa tek cinsiyet olurdu..
Divieto di lgbt.