bugün

On numara tespit.
Ensest ilişki ile lgbt birbirinden o kadar farklı şeyler ki ayırımını yapabilecek zekaya sahiptirsinizdir diyordum ki, bravo. Komple saman beyinlisiniz.

Ben birilerinin zorlamasıyla eşcinsel olmuş birini görmedim, ki inanır mısınız bu sonradan olmaz da. Ama kendi öz kızından çocuğu olan, annesiyle babasının arası bozulmasın diye sessiz kalan nice kızlar gördüm. Burada zorlama var, şiddet var, mahvolan bir hayat ve daha mahvolacak hayatlar var.

Ensest ilişkiyi savunanlar için tatmin edici bir basligimiz mevcut.

(bkz: babamın sütü çok acı)

Açıp açıp okuyun. Hoşunuza gider belki.
gördüğüm en saçma başlık olarak yazıyorum. erkeğin erkeği, kadının kadını sevmesi ve bunların cinsel ve duygusal birliktelik yaşamasıyla örneğin baba ve kızının böyle ilişki içerisine girmesini aynı kefeye mi koyuyosunuz şimdi siz?
insanların ne yaptıkları bu kadar önemli olmamalı toplumlarda.
kafanız basmıyor ya ona üzülüyorum. lgbt de insan insanı sevebilir sapkın bir durum yok.kadın kadını da sevebilir karakter sevgisinden bahsediyoruz.
evet küçükken de erkek çocukların annelerine ilgi duyduğunu freuddan biliyoruz ama geçici bir durum bu. ya da ileride erkek çocukta travma yaratan durumlardan. sevgiden değil bakımdan ve ilgiden kaynaklanıyor o heves.
bir annenin çocuğuna bir babanın çocuğuna duyduğu cinsel istek tamamen sapkınlık.
anlamayacaksınız uzatmayacağım.
ensest kavramını bilmeyenlerin küçük çocuk istismarı üzerinden demagoji yaptığı durumdur. ensest, tıpkı lgbt bireyleri gibi reşit olan ve iki tarafın da rıza içerisinde gelişen bir ilişki olunca adı ensest olur. sizin söylediğiniz adı ensest değildir, tacizdir, tecavüzdür.
Lgbtde ensestte sapıklıktır. ikisininde açıklanır yanı yok.
Batı sevicilerin yaptığıdır. Batı dünyası yarın bir gün ensesti savunduğu zaman en azından avunculate marriage'in yasal olmasını isteyecek tiplerdir bunlar.