bugün

Onuru olmayanların onur yürüyüşüdür.
Seks için saygı duyulacaksa hic duyulmasın.
(bkz: türkiye de eşcinsel istemiyoruz)
Cok afedersiniz ama onur bunun neresinde dedigim baslik. Cogunlugu musluman toplumun icinde ben yarak istiyorum demek nedir? Islam bukadar karsi iken hemde. Gidin merdiven altlarinda ne yapiyosaniz yapin.
Onur kıstaslarını çok merak ettiğim kimselerin yaptığı yürüyüş.
La havle vela kuvvete illa billa.
hepsini geçtim bi zamana kadar ben bu yürüyüşün lgbt onur mahlaslı insanın anısına yapıldığını sanıyordum.

saflık çok kötü.
Katılamayacağım yürüyüştür. Bu sene ilk defa mersinde de yapılmıştır ve ona da katılamadım iyi mi.
Bir grup kendi cinsiyet kimliklerinin dışındaki kişilerin yürüyüşü. Bide onur yürüyüşü demişler vay be. ibne olmak onurlu olmak mı şimdi bu ülkede.
Lan bu ibneler eğlenmeyi biliyorlar dedirten yürüyüş...

Geçen senelerde yapılmış olan yürüyüş videolarına falan baktım baya eğlenceli...böyle çeşit çeşit erkekler,kadınlar, travestiler acayip acayip sloganlarla yürüyorlar, dans ediyorlar...

He bak birde lgbt aileleri falan da katılıyor yürüyüşe. Hayır yani şimdi bir adam kızını bafilettirir, pek kafasına takmaz ama oğlunu bafilettirip kasıla kasıla nasıl yürür merak içerisindeyim...

Belki bir ara uğrarim yürüyüşe, sırf gülmek için...

Not : belki bize biseksuel kadın falan denk gelir *
istiklal caddesinde bir yürüyüşlerine denk gelip arada kalınca sayılarının azımsanmayacak kadar çok olduğunu gördüğüm topluluk. Arkadaşlar onurlu bir şekilde sokak ortasında hemcinsleriyle sevişerek gösterilerini yapıyorlar. Saygı duyarım, sokakta kendi halinde takılan,ne amacı olduğunu bilmediğim bir karafatmaya duyduğum gibi. Ama midemin bulanmasına da engel olamam sonuçta fiziksel bir tepkime
biseksüel olmama rağmen bana manasız gelen ve asla katılmayacağım bir yürüyüştür. yok yani insanın cinsel yönelimi ile onuru arasında nasıl bir bağ var ben hala onu çözemedim. lan o yürüyüş bana kendimi anormal dışlanmış falan hissettiriyor. kime ne amk kimse seviştiğimden? elde pankart "bakın ben kendi hemcinsimle sevişiyorum ne kadar normalim dimi" kafasına hala erişebilmiş değilim arkadaş. normalsem zaten ne işim var orda yürümeye kafasındayım ben hala. sonuçta özel hayat denen bir mevzu.
marjinallikle saçmalık arasındaki ince çizgi.
Recmi vacip olan kişilerde onur olmaz.
Hormonal bozuklukları tercih olarak tanımlayan cahil insanları bizlere göstermiştir. Bir video vardı sosyal medyada homoseksüalleri eleştiriyorlar sonra pat diye siz hetroseksüelliği ne zaman seçtiniz hatırlıyor musunuz diye sorunca hayır doğuştan gelen bir hissiyat diyolar,işin özünde bunun bir seçim değil de hormonal tepkilerden oluşan duygu durumu olduğunu bizim halka açıklamazsın işin din boyutu bilim boyutundan daha önemli çünkü. (bkz: yanacak olum onlar)
haklı yürüyüştür. bu ülkede en çok ezilen ve hor görülen insanlar ne kürtlerdir veya başka bir insan topluluğu. o yüzden lgbtli olduğum için kendimle gurur duyuyorum. hassiktirin lan sığ götverenler.
onur, şeref bir erkek ismi değildir be sadece!
(bkz: sokayım olmayan onurunuza)
(bkz: onursuzların onur yürüyüşü)
(bkz: göt verenlik onur olmuş)
Orada yüreyen insanların sadece seks istediğini düşünen cahiller sürüsü doluymuş sözlükte. Yazık gerçekten çok yazık.
Orada sizden çok daha onurlu yüzlerce insan olacak emin olun.
Cinsel yöneliminden ötürü dışlanan kullanılan, ötekileştirilen hor görülen işkence edilen insanların biz buyuz bundan utanmıyoruz ve kimliğimizle var olmak istiyoruz demesidir bu yürüyüş.

Elin abazanları, ensestçileri tecavüzcüleri her gün onlarca başlıkla kadını aşağılayan ve şiddeti destekleyen insanlık dışı mahlukları onur bunun neresinde demesinler bir zahmet! Dönüp te kendinize bakın onur bunun neresinde!
lgbt umut yürüyüşü koyun adını bali.
Onur mu onur ne arar la ibnede? işid Bi el atsa şu yürüyüşe hiç fena olmaz aslında.

ne çok ibne varmış burda.
Yakında halısaha da yapar bu ibneler.
görsel
başlıktaki entry'lerin yüzde doksanını eksilememe sebep olmuş yürüyüştür. son gözlemlerime göre zaten türkiye'nin yobaz popülasyonunun önemli bir kısmı sözlükte barınıyor.

iki adam birbirini s*kiyor sonra da bunun yürüyüşünü yapıyormuşmuş. aklı başka şeye çalışmayan insanlar herşeyi sekse yormaya devam ediyor. bu yürüyüşün tüm anlamını sekse ve cinsel organlara indirgeyen insanları sığlıklarıyla baş başa bırakıyorum. kendileri aşık olduklarında, sevdiklerinde yalnızca cinsellik mi düşünüyorlar, yalnızca o kişiyi s*kme hayali mi kuruyorlar merak ettim doğrusu.

kimileri de onur kelimesinin anlamını sorgulamış. özgecan'a iki üç gün ağlamış numarası yapıp sonra cinsiyetçi başlıklarda eğlenmeye hardcore devam eden adam onur kelimesini sorguluyor. valla nerden baksan trajik.

onur şurda kardeşim. bu birey bu ülkede sen ve senin gibilere rağmen utanmıyor kendinden, kendisine küsmüyor, seviyor, seviliyor, içinden geldiği gibi yaşıyor. sırf bunun için hor görülüyor, dışlanıyor, gizlenmeye mecbur bırakılıyor. ama herşeye rağmen kendinden utanmıyor, hayata ve kendine küsmüyor. gizlenmiyor ve çıkıp ben buyum diyebiliyor. onur, işte olayın burasında bebeğim.

heteroseksüeller için neden bunlar düzenlenmiyor diyen kişilere azınlık olmadıklarını zulüm gören değil zulüm yapan tarafta olduklarını hatırlatmak isterim. tüm heteroseksüeller böyledir demiyorum ama onlara ayrımcılık yapanlar bizleriz işte. bu başlıkta yazılanlara baktığınızda da görüyorsunuzdur.

diğer azınlıklara, filistinlilere, zülum görenlere vb. niye üzülmüyorsunuz da bunlara desteğe koşuyorsunuz diyenler de olmuş. onlara da şunu söylemek isterim ki her ezilen desteklenmelidir. her ezilenin yanında olunmalıdır. o ezilenlerin yanında olmuyorsak bu ayrıca bir sorundur. ama sen bunu araya katarak lgbti bireylerin mücadelesini meşruiyetsiz addedemezsin. o zaman senin duyarlılığın sorgulanmalıdır. duyarlılıkta bile ayrımcısın kardeşim.

ayrıca eşcinsellik tercih değil yönelimdir. tekrar belirtmek isterim. sizin gibi insanların arasında kimse eşcinselliği tercih etmez merak etmeyin.
lezbiyenler yuruyebilir ama gay'ler lutfen yurumesin dedigim yuruyus. igrencsiniz cunku.
Şurda yazılanları okudukça kanım dondu.
Gerçekten bu insanların bakın biz hemcinsimizle öpüşüyoruz demek için yürüyeceğini mi düşünüyorsunuz? Farklı cinsel yönelim deyince aklınıza sadece sevişmek mi geliyor şu uzay çağında? Bu insanların derdi bu mu yani? Ne demek ne yapıyorlarsa yapsınlar ama ilan etmesinler? Sırf etrafınızdakiler tepki vermesin diye her şeyinizle karşı cinsmiş gibi davrandığınızı düşünün. Mesela kadın olmana rağmen kendini erkek gibi hissediyorsun içinde bi erkek yaşadığına inanıyorsun kadınlar senin için karşı cins fakat kadın gibi davranmak zorundasın bunun ne kadar zor olabileceğini düşünebiliyor musunuz? Bu baskıdan dolayı ayda kaç kişi intihar ediyor, kaç kişi dövülüyor, bizzat ailesi tarafından kaç kişi öldürülüyor haberiniz var mı? Bu insanlara iş verilmiyor devlet memuru olabilen sürgünden soruşturmadan başını kaldıramıyor. Bu zahmete sadece hemcinsini Öpebilmek karşı cins gibi davranabilmek için mi giriyolar sizce? Bülent ersoy zeki müren de mi gelmiyor aklınıza. Yıllar önce ne büyük tabular yıkmaya cesaret edebildiler. Bülent Ersoy ünlü olmasaydı ne olacaktı, bedenini pazarlamak zorunda kalan binlerce transtan biri olacaktı iş bulamadığı için. Tüm bunlara karşı yaşamaya çalışıyorlar yıllardır bırakın da senede bir yürüsünler en azından.
Sen de burada lgbt ye laf edeceğine sınırdaki insanlara koş yardım et , Çin deki can pazarı için birseyler yap. üzülmekle bir şey olmuyor. Sanki lgbt üyeleri seri katilmiş gibi davranıyorsunuz lan utanın.

Insan cinsel seçiminden dolayı saygı hak etmezmiş. O zaman hakareti de etmez neden zorluyorsun kardeşim.

Onur yürüyüşü kesinlikle sevişmek değildir sizin düşük ıq lu beyniniz onu anlıyor ise bu lgbt üyelerinin suçu değildir.