1. 1.
    lgbt'nin serefsiz olduğunun kanıtı

trans denilince sadece trans kadınlar var değil mi trans erkeler yok görmezden gelin amınakodumun.

trans erkelerde vardır herkes kabul etsin.
    2 -4 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  2. 2.
    Halskakjsh kim görmezden geliyor yav trans erkekleri. Hetero halinle niye ortalığı karıştırıyorsun? :D
    -5 ... mor kadife
  3. 3.
    trans kadin - erkek diye birsey yoktur. ya kadin vardir yada erkek vardir. artik sunu akiliniza sokun. evet.
    5 -2 ... arxaggelou
  4. 4.
    trans diye bir şey bal gibide vardır.

doğuşdan kadın bedeninde doğup ama beyin yapısı olarak kendinizi erkek hissedebilirsiniz bu tıbbi olarak kabul edliyor elli tane doktora göründükten sonra tıp fakultesinde eheyt karar veriyor zaten trans birey olup cinsiyet değiştirmenize. ayrıca zorlu bir süreç hormon süreci, göğüslerin alınması, kadınlık organlarının alınması gerçekten kendini erkek hissetmeyen bunlara katlanamaz.

ayrıca transkadınları anlayabilirisiniz amatran erkekleri anlayamazsınız hormandan ses tamamaen erkek sesi oluyor kaskütlesi artıyor, sakal cııkıyor dış görünüş olarak erkekten farkınız kalmıyor. çoğu kadınla sevgili bile olabilir trans erkekler söylemeden anlamaz.
    -2 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  5. 5.
    Çünkü trans erkekleri toplum kabul ediyor.

Erkek gibi kızları kabul ettiği gibi.
    ... bir burcu geldi gecti burdan
  6. 6.
    trans - hermafrodit form (cinsiyet) diye birsey olsaydi doga ana isimizi hic zorlastirmazdi. ama genlerde mevcut olmayan birseyin insanlardaki varligini ispatlamak olanaksizdir.

o insanlar sadece hormonal bozukluk yasiyor (tipki escinseller gibi) ve isteseler tedavi edilebilirler.

ama istisnalar kaideyi asla bozamaz.

her seyi gectim en hastalikli olan sey ise bu insanlarin uzerinden prim yapmak ve o insanlarin anormalitesini metalastirmak.

sorun anormal olmak degil, anormallere de saygimiz var fakat sorun olan sey ise anormallik uzerinden show yapmak.
    1 -2 ... arxaggelou
  7. 7.
    Zaten Lgbtyi kim takar ki bunu dert edinelim.
    Bir durum.
    4 ... yazar x
  8. 8.
    trans erkek bunu sanat haline getirip, shov dünyasını sarsa bilir.
    ... emihotspace
  9. 9.
    trans erkeklerin trans yağlarla ilişkisi sorgulanmalıdır.
    ... monk of monkmountain