1. 1.
    türk milliyetçiliğinin yanında islamcılığı da güçlendirmeye gebe bir harekettir. bu gafiller kendi düşüncelerinin avrupa'nın aksine bu ülkede itici bir hâl almaya başladığının farkında değiller. muhalefetin bunu desteklemesi de kendi topuklarına sıkmalarıyla eş değer. cahillik edip lgbt üzerinden siyaset yapılmaması lazım eğer iktidara gelinmek isteniyorsa.
    8 -9 ... gaddar noyan
  2. 2.
    lgbt'lerin kimseye zararı yok.
    gerçekten milliyetçi olan biri lgbt'leri umursamaz, bu kadar kafaya takmaz.
    az evvel aydın iline bağlı eşek adasına yunan cumhurbaşkanı çıktı ve gövde gösterisi yaptı.
    (bkz: yunan cumhurbaşkanının eşek adasını ziyareti)

gerçek milliyetçiysen lgbt'ye değil, buna tepki gösterirsin, buna sebep olanlara tepki gösterirsin.

yunanistan'ın adalarını işgal etmesine susup lgbt'ye tepki gösterenler, lgbt'ye karşı güç gösterisi yapanlar milliyetçi değil, götünden korkan insanlardır.

lgbt'ye tepki göstermekle, cinsel tercihi farklı insanları dövüp, darp etmekle milliyetçi olunmaz.

lgbt'ye tepki ile güçlenen milliyetçilik lazım değil bize.
    23 -13 ... tengir budun
  3. 3.
    Evet lgbt sayesinde bu ülkede eşcinseller dışlanmayacağı için milliyetçiler daha da güçlenecek.

Erkek asenaları ile daha güçlü bir ülkücü yapılanma olacak. (Lan erkek Asena kavramı aslında milliyetçi eşcinseller için çok uygun bir lakap. Lezbiyenine de uyar gay ına da.)

Biz heterolara düşen eşcinseller yanlış kişilerin peşinden gitmek zorunda kalmasın diye sahip çıkmak olmalı.

https://eksisozluk.com/15...ari-baskani--5437985?p=44
    4 -1 ... uzay muhtari
  4. 4.
    Tengire göre Milliyetçilik lgbt ye karşı durmamak demekmiş. Sol milliyetçi olan iyi partiye göre evet. Çünkü adamlar zaten dini istemiyor aksine muhafazakar kesimden oy alabilmek için muhafazakarmış!!! gibi hareket ediyor. Oysa sağ milliyetçi parti mhp oyle mi. Milli değerlerimiz ahlak anlayışımıza ne oldu.
    Ah eski ülkü ocakları olacaktı da bugün ne pkk ne de lpg liler rahat rahat dolaşabilicekti.
    2 -6 ... rebel12
  5. 5.
    "doktor bu ne" tadında tuhaf bir önerme.
    2 -2 ... usualsuspects
  6. 6.
    millet nasıl prim kasılacağını şaşırdı amk.

haberiniz yoksa lgbtnin amerikada yaptıklarına bakın amk daha beter segregasyonu arttırdı bu amk alfabe çorbası topluluk.
    2 ... ssgt derek frost westbrook
  7. 7.
    amerika ile türkiye'nin kozmopolit yapısı aynı mı ki diye sordurandır.
    1 ... gaddar noyan
  8. 8.
    adamların kafasındaki milliyetçiliğe gel. bir buluş mu yaptın yok, bir araç mı geliştiriyorsun yok, insanları herhangi bir konuda eğitmeye mi çalışıyorsun yok. şu "vatan vatan" diye sayıkladığınız toprak parçası için bir çivi çaksanıza? ama yok, akşama kadar, pc başında oranızı buranızı kaşıyarak kendinizden farklı olanlara saldırıyorsunuz. ben biliyorum ki gerçekten bu ülkesini sevenler alnının teriyle işine gücüne bakıyor.

lgbt hareketi olmasa atomu parçalayacaklar, 12 adaları geri alacaklardı sanki.

(bkz: boş teneke çok ses çıkarır)
    1 -3 ... isleyen kod bug tutmaz
  9. 9.
    milliyetçi gayler de var buna şahidim. gerçek milliyetçi lgbt üzerinden siyaset yapmaz anca islamcı yapar.

ayrıcs toptan lgbt'ye karşı olmak da akıl karı değil. taşkın hareket yapanlara karşı çıkarsın veya kürtçülük yapanları.
    -4 ... kara atli prens
  10. 10.
    eşcinsellerin yoğun çoğunluğu sağ partilere oy verir eşcinseller de tanrı -allah inancı çok fazladır dindardırlar ..
    milliyetçilikleri görecelidir yani bağ kurmak gerekebilir eşcinseller milliyetçilik -sosyalistlik konusunda konuşmazlar solda en fazla chp'ye yakındırlar.

devrimci örgütlerde eskiden gay olayına uzaktı .devrimci sol mesela 90-95 seneleri içindeki yıllar hariç kadroları ve şefleri ardılları,öncülleri homofobik kafada insanlardır.

devrimci yol'da aynı idi , sonradan ödp 'de biraz yumuşadılar bu konuda.
    halkın kurtuluşu her zaman ılımlı bakmıştır bugün bile eşcinseller içine örgütlenen sosyalist insanların çoğu halkın kurtuluşu ve tdkp ve emep 'e yakın insanlardır.
    örneğin küçük iskender halkın kurtuluşu sempatizanı idi ... (en büyük üç yapıyı yazdım)

kürt hareketinin yasal zemini eşcinsellere yakındır ama pkk 'de sanmıyorum pkk 'de bugün bile bırakın eşcinselleri ,kadına bakış bile feodal kafa.

bugün mhp gerçekten inanarak kapılarını açsa pek çok gay mhp'ye üye olur çalışır geçen yazdım lezbiyen kadın arkadaşımı mhp'ye oy verirdi bende kızdrırdım onun ,partneri de 45 yaşında falandı çiller hayranı idi.

erkek gaylerde farklı değil yüksek oranda sağa oy verirler akp'!nin durumu dolayısı ile chp'ye kayma var. (kayma olayı oy açısından ,mallaşmayın)

ben sosyalist solun içinden biriyim pek çok kez eşcinsellerin etkinliklerine katılmışımdır ihd'de de çalıştım uç örnek sisi'yi tanırım.
    sisi bugün mhp tandanslı.

anlayacağınız gaylar sola yakın değildir ...

ha şunu ekleyeyim hayat kadınları -seks işçileri devrimcileri çok severlerdi ama yine de çoğu dindar müslüman kadınlardı.

başlık yazılarından çoğu zırva , bilmeden etmeden yazılmış muhatap olmaya gerek yok.

ben gayler tarafındanım yaşamım boyunca hep öyle oldum sosyalist yaşamımda da ama insanlar ne kadar eğitimli olursa olsun ters bakan çok.

gizli gayler bile homofobikliği marifet sanıyor ..

bir gün kırılacak bu zincir ayrımcılık son bulacak.

bugün ışid'lı köpeğin teki watan radyo denilen bok çukurundan ''eşcinselleri öldürün'' diye yayın yapmış inanın sinirimin bozulmaması için okumadım bile ,alah belalrını versin.

ben şunu derim türkiye'de 80-10 milyon kadar gay eğilimli insan var uyanık olsunlar saflarını bilsinler ,suriye'de ırak'ta olanları okusunlar.

susmak yok ,eşcinselliklik haktır.
    1 -5 ... baris hemen simdi