bugün

ibne götverenlere destek olup aci çeken ıstırap çeken kardeşimize destek olmamaktır. Dün bir araya gelmişler neymiş saygı görmek istiyorlarmış. Ulan sen saygı duyuyor musun?
milletin içinde oral seks yapıyorsun.
insanların günah işlemesine bilerek sebep oluyorsun. Şimdi diyecekler onlar da bakmasın şakirt seni yobaz seni diyeceksiniz bana. Bakmamak mümkün mu sizce yolun ortasında istiklal gibi bir yerde...
kardeşimiz mermiler arasında acı çekiyor birisi 31 çekmemek için kendine gay fuckbuddy arıyor. Ac susuz kalan türkler için bir şey yapılmazken götverenler için tüm ülke eylem yaptı. Senelerdir şehitler olur sesiniz çıkmaz hrand dink ölür herkes ermeni olur kürt terörist ölür herkes kürt olur amerikada ibneler öldürülür herkes ibne olur madem her şey olabiliyorsunuz turk kardeşlerimiz ölüyor türk olun!
onlar sizden ne ekmek ne su istiyor. Üstlerinde türk bayrağı var pek istemesenizde ülkemizin bayrağıdır. Hani indirdiğiniz bayrak. Hani rengini şehitlerden alan bayrak. Hani ırkımızın adında olan bayrak. Üstlerinde türk bayraklarıyla duruyorlar neden mi siz onlardan nefret etsenizde onlar bizi seviyor. Bizden yardim bekliyorlar maddi de beklemiyorlar bunu bilin. Tek istekleri dikkat çekmemiz onlara yardim edilmesi için. Bunu lütfen yapalım hepimiz bu gunlerde de türk olalım. Türklük bir şeref onlar için ne kadar şerefsizlere batsa da.
lütfen eylem yapıp dünyanın dikkatini çekelim.
edit: götverenlere dert olmuş yazarın başlığıdır.
Lgbt cilerin seslerini bile çıkarmadığı eylem. Biraz da başka bireylere saygı değil mi sonuçta türkistan da yasama hakki ellerinden alınmıyor ya.
kafası çalışmayan insanların vermiş oldukları tepkidir.

arkadaşım mal mısın sen?

"o onu yaparken biraz da şunu yapsın, ımmh bu bunu hiç yapmasın, şunu yapsalar keşke" kafasında hayat mı yaşanır.

hiçbir sike derman olmayıp, oturduğun yerden insanlardan garip garip beklentiler içine girerek, o beklentiler yerine gelmeyince de küsüp ağlamak neyin kafası?

ona da sen eylem yap amına koyim.

onu da sen organize edip sosyal medya üzerinden kamuoyu oluştur.

işte o zaman lgbt yürüyüşüne destek verip de senin eylemine destek vermeyen insan ve partilere gönül rahatlığıyla sövebilirsin.

lakin şu an yaptığın şey aptallık ve miskinlikten başka bir şey değil.

kusura bakma.
böyle mal gibi özenti bir millete sahip olduğumuzun göstergesidir. cahil cüvelekler sizi.
bir eylem listesi hazırlayıp birer saat arayla hepsine katılmak çok mantıklıdır, böylece türk halkı size artı puan verebilir.
mesela ben her sabah önce gezi parkına gidip orada eylem yapıyorum, oradan Fatih'e geçip öğlen namazı çıkışında şeriat eylemi yapıyorum, sonra ikindiye doğru arakan halkı için eylem yapıyorum, çok müsaitsem israil konsolosluğuna gidip oturma eylemi yapıyorum ve her akşam düzenli olarak Türkistan eylemi yaparım.

bu kadar eylem arasında bir sor orucumu nasıl açıyorum;
eylem yapmaktan açamıyorum.

gel gelelim konuya siz ne ara bu kadar mal oldunuz.
eylem yapmaya kalksanız dünyada o kadar eylem yapacak konu var ki!
eşcinselleri nasıl aşağılasam, biraz değişik olsun bu sefer, aaa buldum Türkistan eylemi!

her eylemi kınayıp Türkistan eylemi isterseniz işimiz var!
Bugün kendi öz yurdum da doğu türkistandan çok onur yürüşü konuşuluyorsa bu da ülkenin ayıbıdır, yazıktır, günahtır.
bu ibnelik de size bir ömür yeter.