bugün

eşcinsellik hayatın bir gerçeği ama örgütlenerek normalleştirmeyin.
Hadi et bakalım, tedavi edebiliyorsan, ne mal mal hareketler bunlar.
turkiyenin içine düştüğü dejenere olmuş çıgla büyüyen felaketin habercisidir.
Hastalıksa da örneklerine baktığımız zaman Tedavisi olmadığı ortadadır. Belki insan kendi kendini çözümler teşhisi nedenleriyle ortaya koyar ve tedavisini kendisinde bulabilir.

Benim düşüncem, yönelimlerin doğal ve anormal olarak yorumlanabilecek oluşudur. bir erkeğin kadınlara değil de erkeklere ilgi duymasının 'sapma' olarak degerlendirilebilmesi içinse önceleri kadınlardan hoşlanırken daha sonra erkeklere ilgi duyması gerekir. Cinsel konuda sapma, bireyin tecrubesiyle ilgilidir. Nedenlerini ondan dinleyip anlamak ve ondan sonra konuşmak gerekir.

Ve En başından beri hemcinsine ilgi duyan kişinin hayatını titizlikle incelemekte fayda vardır. nasıl bir ortamda yetistiğine bakılmalı.

Mesela ben cemil ipekçi'den duymuştum çocukken çevresinde oynayabileceği kişilerim hep kız çocukları olduğunu ve kadınların içinde büyüdüğünü söylemişti.

Evde akranı olan kız akrabalarıyla birlikte büyümüş ve sürekli kadın sohbetlerine maruz kalmış. Hayatında eksik olan figürler olduğu aşikar yetişirken.

Diyemezsiniz ki erkek çocuğu doğasının gereğince nasıl hissedeceğini bilir. Bu kod onun içine yerleştirilmiştir. Hayır efendim. Hiç de öyle değildir.

Fazla uzatmayayım bazıları kızabilir zira.
Lgbt + feminazi yüzyılımızın toplumları aileleri tehdit eden küresel akımları. Birinin temeli çakışmaya diğerinin temeli erkekten üstün olduğuna inanıp daha fazla hak ve ayrıcalık talep etmeye dayanır. Örgütlü şekilde hareket etmektedirler. Örgütlerin içinde kimin eli kimin cebinde belli değildir. Bu tür organizasyonlara katılıp gerçek yüzlerini görünce kaçan, polise sığınam birçok aktivist mevcuttur. Sol terör örgütleri bu grupları destekler ve içerisinde birçok sempatizan bulundurur. Sol terör örgütlerinde devlete karşı silahlı eylem düzenleyen birçok kadın teröristin lgbt + feminazi grupları destekçisi ve sempatizanı olduğu ortaya çıkmıştır
Kime göre ahlak? Onlara göre de kadın ve erkeğin ilişkisi ahlak dışı.

Arkadaşlar bu tarz başlıklar açmayın lütfen. Bu ülkede bir sürü trans kadın intihar etti veya öldürüldüler.

Lezbiyenler iğrenç cinsel saldırılara maruz kaldı.

Gay bireyler zorbalığa uğradılar.

Gaytraveler hariç tabii onu savunmam.
Ben koyu bir protestanım.
Tanrı kadın erkek olarak yaratmıştır. Benim için bitti. Eski ahitte de kaç yerde gözümde iğrençliktir diye.
Ancak tanrı bile özgür iradeye karısmaz! Yoksa özgür irade yoktur!
Herkesin kendi secimi ve ahlak anlayışi!

Ulan bu kadar en sert elestirenlere lafim

Nooldu lan... Siz en koyu şekilde kadere inanan insanlarsinız!!! Kaderle nasıl cevaplıyacaksınız peki? Her şey kader de bu mu değil mesela.

Bunu da mı ateyizler açıklasın?!