bugün

Rezil bir yerdir. Gideni insan yerine koyan yok. Nerde Sikimsonik tip var onları seçmişler eleman diye.
hakkında birkaç kelam etmek istediğim teknik servistir.

lg g2 vardı bende. ekranında bir sorun vardı, gönderdim. neyse ben teslim ettikten 4-5 gün sonra mesaj geldi.

telefonunuzun ekranı kırık, yaptırmak istiyorsanız 450 tl masrafı var. bizi arayın..

haydaaaa. la telefonun ekranda kırık falan yoktu. aradım bi hanım kız çıktı, böyle siklemez tavırlar falan..

dedim hanımefendi telefonda kırık yoktu, mesajda kırık falan demişsiniz..

cevap aynen şu : biz mi kırdık ? (tel elime ulaşınca öğrendim sağ üst çerçevede 1.5 mm gibi bir kırık var ondan bahsediyormuş)

o alakasız bir yerdeki 1.5 mm bir kırıkcık yüzünden telefonu geri gönderdiler. o kırık 5-6 aylıktı ve benim garantiye gönderme sorunumla bir alakası yoktu.

neyse malum garanti dışı dediler. 450 tl falan gibi de bir para istediler. yapmayın geri gönderin dedim.

elimde de başka akıllı telefon yok. lazım da o aralar. hanımefendi dedim ben şişli'ye yakınım , gelip telefonu alayım.

bana dedi ki zaten telefonun işlemleri bitti, şimdi kargoya veririz. sabaha falan elinizde olur.

neyse bu konuşma cuma günü oldu. pazartesi tekrar aradım, biz kargoya verdik falan dediler.. birkaç gün daha geçti, çarşamba falan. bu sefer direkt vatan conputer'ı aradım. dedim böyle böyle 1 hafta oldu. hemen ilgileniyoruz dedi. sonra bana tekrar döndüler, telefon hala teknik servisteymiş. çıkışı yapılmamış.

be kevaşe sana diyorum şişli'ye yakınım gelip alayım telefon lazım.. bana niye defalarca yalan söylüyorsun ( bu sitemim sadece telefondaki kıza değil, lg ve teknik servisine de)..

neyse özet: çerçevedeki 1 mm bi kırıkcık yüzünden muhtemelen telefonuma bakmadan geri postalayan, yalanlar söyleyen, müşteri servisi boktan bir teknik servis.
Net Şerefsiz doludur.

2010 da aldığımız 82 ekran tv de renkler bozuluyordu. Böyle Ekranın altından başlayarak renkler birbirine giriyordu. Telefon açtık geldiler. Alıp götürdüler. 25 gün sonra 300 liraya yaptık dediler garantisi yok diye. Babama dedim yeni alalım ben bunu ögrenci evime götüreyim diye. Yok dedi. Bayıldık 300 U. Neymiş bilmem ne Kartına sürekli tv ekranını yıkarken dökülen ve içeri kaçan cam Silici Sıvı temas etmiş ve bozulmuş. Kartı değiştirip 300 aldılar 10 gün sonra bozuldu yine.

Telefon açtım bi kadın çıktı. Aynen söyle sohbet geçti.

-hanım efendi böyle böyle oldu. TV yine bozuk.
+bir dakika ustaya sorayım. Ustam tv yapılmış ama kart değiştiği halde ayni hatayı veriyormuş tv.
/yalan söylüyor yalan (arkadan sesi geliyor ibnenin)
-bakın hanımefendi ben ne diye yalan Söyleyeyim söyleyin o ustaya bu kaydettiğiniz ses kaydını sizden zorla alır mahkemeye veririm yaptığınız su eksik ışin ve terbiyesizligin karşılığını veririm. 300 lira bayıldık bi de yalan söylüyor diyorsunuz. Gelin su televizyonu ALIN ya da paramızı iade edin fatura hala elimde, bana bu televizyonun Kartı değiştiğini söylediğiniz halde ayni Hatay'ı alıyorum ya kart dandik takildi ya da hiç değişmedi üstünde oynadınız. Söyleyin ustanıza da doğru düzgün konuşsun.
+beyfendi yalan söylüyor demedi ki ustamız. Siz yanlış anladınız adres verin lütfen.

1 gün sonra geldiler. TV gideli tam 1 ay 12 gün oldu hala yok ortalıkta. Sanırım Yarin geliyormuş. Olay çözülmezse lg şirketi de dahil hepsini mahkemeye vereceğim amk.
'allah düşürmesin' dediğimdir.
eski telefonumu 3. servise gidisinde degistirmisledi.

samsung 6. kere gitmeme ragmen mahkeme karari ile degistirmisti.
güncel Önemli Başlıklar