bugün

ön incelemesine şuradan ulaşılabilir.
http://shiftdelete.net/lg...mp;utm_source=twitterfeed
Samsung galaxy s4 e göre ekranı daha büyük olması sebebiyle büyük ekran sevenler için tercih çok zor olacak gibi..
büyük ihtimalle yarın alacağım telefondur. çok araştırdım, kafayı yedim, paralar biriktirdim, didindim. özelliklerine göre uygun fiyatlı bir telefon olduğunu düşünüyorum.
lg'ye ait sim kart üzerinden görüntülü görüşme yapılamadığını öğrendiğim. telefon modeli. şu telefon firmalarının en baz özellikleri koymamalarına akıl erdirmek zor. bu devirde radyosuz, görüntülü görüşmesiz, şusuz busuz telefon mu olur. tamamen işgüzarlık. onun dışında donanım özellikleriyle alınabilirliği yüksek bir telefon.
benim ilk akıllı telefon deneyimim olacak bu telefonla birlikte sanırım. baya araştırdım ve sanırım bunu alacağım.
samsung, htc, xperia, iphone gibi modellerin çok pahalı olması nedeniyle lg ye yöneldim. zaten açık ara herkes lg g2 nin şuan en iyi telefon olduğunda hem fikir. fakat 16 gb lık olanı beni biraz endişelendirdi. sanki gözüme biraz az gibi geliyor kapasitesi. 32 gb olanı ise samsung s4 fiyatında yani pahalı. şuanda benim alım gücüme göre hız, kalite ve kullanılabilirlik açısından sanırım en iyi telefon lg optimus g pro. henüz elime almadım. çünkü boyutları çok büyük gibi duruyor. eğer çok çok büyük değilse sanırım alacağım. 1200 civarlarında alınabilecek en iyi telefon.
fakat bu telefon beni ne kadar götürür. 2-3 yıl sonra çıkacak olan oyunları uygulamaları rahatlıkla çalıştırır mı? daha ne kadar güncelleme alır? gibi konularda hala düşündürüyor insanı.
bilgilendirmek isteyen yazarlara çağrım: anladınız siz onu.
edit: bu aralar telefon yada benzeri birşey almak isteyenler bi 20 gün beklesin. yarıyıl tatili diye indirime girebilir. benim gibi fakirler böyle şeyleride düşünebiliyo.