bugün

3d teknolojisini kullanan 2 telefonun karşılaştırmasıdır; öncelikle görselimizi ekleyerek bakıyoruz.

görsel

evet yukarda ki görselde de gördüğünüz üzere htc evo 3D'nin açık ara farkı vardır. ancak şöyle bir değişik durum vardır ki;

htc'nin ekranı 540x960 iken, lg'nin 480x800,
htc'nin ekran piksel yoğunluğu 256 iken, lg'nin ki 217 ppi,
htc'nin işlemcisi 1.2 ghz dual core iken, lg'nin ki 1 ghz dual core,
htc'nin ram'i 1 gb iken(ki bu android için en önemli şeydir), lg'nin ki 512 mb.
htc resmi olarak android 4.0.4 iken, lg hala 2.3'tür ve resmi ics gelmemiştir.

lg'nin de elbette ki bir kaç avantajı var mesela hdmi, ki bu htc'de 10 dolarlık bir aparatla giderilebiliyor. daha sonra batarya ömrü 9 h'ye 13 h. ancak ics güncellemesinden sonra htc'de 11 saate çıkmıştır. gelelim bu 2'sini neden karşılaştırdığıma;

be amına koyduğumun piyasasında siktiğimin lg'si 750 tl'ye bile satılırken, bu kadar özelliği ile ezen htc'yi 600 liraya bile bulabilirsiniz. bu amerika'nın oyunu değildir de nedir be abi ? inanın ilk aldığımda htc'yi bu telefon çok tutar abi dedim ulan bana garezin mi vardı da piyasadan bu kadar düştün amk telefonu. lg'yi satanlar 700 liraya bile inmezken htc'yi 700 liradan satışa "fiyatta revize şart" tarzı yorumlar alırsınız. piyasa durulana kadar satmak istemiyorum ama sıkıldım da amk 6 aydır kullanıyorum nerdeyse değişim şart. ama böyle şeyleri gördükçe de kafayı yiyorum breh.
güncel Önemli Başlıklar