1. 1.
  ikinci el olanların %90'ında anakartı sorunlu olarak satıyor millet.
  daha tam sağlamını göremedim.
  2 ... chance boudreaux
 2. 2.
  arıza yapana kadar 10 numara 5 yıldız telefonlardır.
  1 ... mavraci
 3. 3.
  Lg g6 kullanıyorum 3 . senesi..

  Fakat kamera önü kırık kamera kapak bulamıyorum..

  Arka kapak çatlak bulamıyorum.

  10 numara geri kalanı .
  ... gezdimgordumyenildim
 4. 4.
  Lg g3 kullananlar bilir, mavi ekran verdiğinde çöptür bu telefonlar. Lg samsung çakması bir markadır, kullanlar asla fazla bir şey beklemesin.
  -3 ... reddevil11
 5. 5.
  "Allah bir telefon olsaydı kesinlikle bu olurdu" dedirten telefonlardır. Ayfonlara 7-8 bin veren enayiler tarafından bok atılır.
  1 -2 ... kivilive
 6. 6.
  Lg ile samsung'u bilmiş bilmiş kıyaslayanlar muhtemelen kekodur. G2 kullandım 4 sene. Hala evde sapasağlam duruyor. G3 kullandı eşim taş gibi. Samsung iki senesini doldurdu diye seviniyorum amk. Lg taş gibi telefondur. Bırakın samsung'u Apple bile rakibi olamaz.
  2 ... serdarsl06
 7. 7.
  G3 kullanıyorum yaklaşık 5 senedir. Evet problem çıkarabilen bir telefon ama samsung gibi tamircilere muhtaç etmiyor, kendiniz ufak tefek tamiratları yapabiliyorsunuz. Elbette elinizden geliyorsa samsung'u da tamir edebilirsiniz ama yapıştırıp, sökme işleri teferruatlı, lg yine bu yönden iyi.
  2 ... sakata gintoki
 8. 8.
  telefonları güzel, ben giriş seviyesi magna kullandım bildiğin daş teyzemdede g3 var biraz cacıklık yaptı kronik arızaları mı ne varmış ama kullanıyor hala. babama verdim. samsung leş iphone 1 samsung 2. samsungun en iyi telefonu note 4 gerisi hikaye ve abartılı pahalı. teyzeoğlu samsung fanı hep bozuldu benim üzerime kaç tane akıllıyı aptal etti. casper ehhh beğenmedim. vestel venüs bunu yapan kullanmış mı bildiğin çöp. şu an xiaomi redmi 5 plus kullanıyorum king ayda en az 40 gb en fazla 60 gb internete girdim sabah akşam elimden düşmüyor. şarj zor bitiyor 1 sene oldu resmen işkence yapıyorum. sadece biraz batarya yoruldu olursa note 8 pro düşünüyorum. iphone alabilirdim ama gittim araba aldım. iphone kadar kapitalist bir firma yok. konsomatris gibi.
  ... minmimeranim