bugün

akp var istediğimi yaparım kafasıyla 40 derece sıcakta pardesüyle gezip leş gibi terleyerek o kokusuyla metrobüse binen ve elbet birisi bana yer verir ben türbanlıyım erkekler saygı duyar kafasıyla ahaliyi rahatsız eden edepsiz, terbiyesiz, ahlaktan nasibini almamış, vajina kıllarını kesmeyen, beyaz külodu sararmış, içi kararmış, rezil, nalet bir türbanlıdır.
Kimisi de vardır ki, mıs gibi yumos kokan temiz elbılerı giymiş, kendinde parfümün en güzel ve hoş olanını sıkmıstır. Dersin ki "ulan türbanlı murbanlı bunla evlenılır lan" ama o ter kokanlar yok mu, Allah onların belasını versin hayattan sogutuyor iki dakikada insanı kodumun pislikleri ya.

Edit: yanlış anlaşılmış olmamak adına, "ama o ter kokanlar yok mu, Allah onların belasını versin hayattan sogutuyor iki dakikada insanı kodumun pislikleri ya." kısmında erkek, kadın, açık kadın, kapalı kadın, kedi, köpek, at, deve, ekşi sözlük yazarı, ne var ne yok hepsini kastediyorum.
konu sadece türbanlılar mı bilinmez ama askılı badiyi giyip koltuk altını tıraş etmeyen kadın müsvettesi de gördü bu gözler.
ayrımcılığın dibine vurmuş saçmalıktır. insanın terlemesi ve kokması normal karşılanması gereken bir durumdur. lakin bizim kafatasçı, kendinden gayrısına yaşam hakkı tanımayan deyyuslar gözünün üstünde kaşın var diye insan ayırırlar. ulan artist günün her anı insan mis gibi mi kokar? sıçtığın deliğe bak önce, o senin hayattaki karşılığındır.
güncel Önemli Başlıklar