bugün

toplu ta$ıma kullanıyorsa çok sövülendir. ben sövüyorum onu rahatlıkla söyleyeyim.
her onune gelenin pis pis bakacagi, kotu muamele edecegi kisidir... Hakketmistir.
(bkz: kokusuz sigara)
omuzdan asmalı canta kullanıyorsa kokmayandır.
(bkz: naneli sakız) (bkz: parfüm)
tekel 2000 icen insandir.
bu duruma düşmemek için sigara içtikten sonra el ağız falan yıkamadan insanlarla muhatap olmamaya özen gösteriyoruz, toplu taşımaya binmeden önce zinhar içmiyoruz ama arada kokuyoruzdur tabiki.

kusura bakmayın artık, kolay bitirilebilen bi ilişki değil bu.
(bkz: kül tablası) diye adlandılandır.
mide bulandırır. birde açsanız ve o pis iğrenç ağızı ile nefesini size üfleye üfleye konuşuyorsa sinir kat sayınızı arttırır.

birde bunun günde iki paket sigara bitiren baba versiyonları vardır odanızda dokunduğu yer leş gibi kokar, artık kumandaya dokunamadığınızdan televiyon bile izleyemezsiniz.
merdiven alti mezbahada calisan sigara icen iscidir.
itici insandır.
Kışın şehirlerarası otobüs ile akşam yolculuk yapılıyorsa (ki icarus üniversite sıralaradında bunu bolca yapmıştı) yanınızda oturan kişilik sigara(Samsun??*"?.)'_^~®∂) içiyorsa mola zamanında ard arda içtiği iki ve daha fazla sigara sonrasında hareket zamanı yanınıza oturduğunda kokuyu yaşanmadan bilinemiyecekler sınıfına dahil ederek konuyu bağlıyorum.
(bkz: kül tablası)
sigara içmeyen kişinin kolayca algılayacağı ve öpüşmesi tavsiye edilmeyen şahıstır.
yorgundur. acımasızdır onun için hayat. leş gibi sigara kokması için gerçekten çok sigara içmesi gerekir. ve düzeni yerinde olan insan tek seferde çok sigara içmez. oturulup dertleşilesidir.
dövülesi tokatlanası eğer toplu taşıt araçlarına bindiyse derhal atılması gereken insandır.
(bkz: samsun 216)
(bkz: maltepe)
dişleri artık renk cümbüşüne girmiştir.....
Yarın sabah da serviste yanıma oturursa, yanımdan kovacağım insandır.
sigarayı bıraktıktan sonra kokusuna bile tahammülüm kalmadı.
bunlar birde herkezin o leş b*k gibi kokuyu çok sevdiğini falan zanneder,

çıkarır fosur fosur içer. etrafı düşünmez.

http://c12.incisozluk.com...11501/4/1301694_o2788.jpg
Acilen puroya başlaması gereken insandır.
Kişisel bakımına özel göstermeyen büyük ihtimalle de kalitesiz sigara içen insandır.
Sabah aç karnına içmiştir. içmesindir.
Bir şeyler yemeden içilirse çok ağır bir şekilde kokacak insandır. Tamam sigara için ama böyle abartmayın. Yatakta gözünü açınca elini sigaraya atan var amk.
Sigara içmiyorum, içilmesini de kişisel özgürlük olarak algılamıyorum. Çünkü her gittiği yerde ağzı leş gibi kokuyor. Diğer insanlara zarar veriyor.
Şükür ki içlerinde bulunmadığım pis insanlardır.
aralarına dahil olmadığım ve olmayacağım insanlardır. özellikle terli parmaklarda bıraktığı kokunun yanında, çöp kokusu menekşe kalır.
güncel Önemli Başlıklar