1. 0.
  giren çıkan olmadığı için doğru önermedir.***
  2 -1 ... yuricarlione
 2. 1.
  lezbiyenliğin eşcinsellik olmadığını sananların hezeyanıdır.
  4 -1 ... soydum muzu vay vay
 3. 2.
  onlarda 4 adet meme olduğu için gerçek olan şeydir. *
  2 -1 ... coolgoose
 4. 3.
  Eşcinsellik, hem erkekler, hem de kadınlar arası, aynı cinsiyetlerin birbirleri arasında ilişki yaşamaları anlamına geldiğinden, lezbiyenlikte, kadın bireylerlerin birbirleriyle ilişki yaşaması olarak adlandırılması sebebiyle eş cinsellikle aynı anlama gelir. Yani olmayacak eylemdir

  (bkz: Yazar burda gay lik demek istemiş)
  1 -1 ... dramatical ending
 5. 4.
  erkeklerin erkeklik denen o büyük "hediyeden" vazgeçebilmesinin erkeklerce mahkum edilmesidir bu aslında. ataerkillikle iyice yoğrulmuş erkeklerin eşcinsel erkeklerden nefret ettiği ya da tiksindiği görülmektedir. bunun bir nedeni de bu erkeklerin "sikmek" gibi kendilerine bahşedildiğini düşündüğü o yüce silahtan vazgeçilmesinden duydukları tiksintidir. bir de eşcinsellerin bu silahı kendilerine yönelteceğinden delicesine korktukları görünmektedir. düşünsenize, ya bir eşcinsel sizden hoşlanırsa, bu sürekli sikmekle övünen bir erkeğin kolunu kanadını kırmaz mı? ava giderken onu avlamaz mı? eşcinsel bir erkeğin ondan hoşlanması onun erkekliğine de şüphe düğşürmez mi?

  ama kadın eşcinselliği erkekliği tehdit etmemektedir, hatta erkek bu kadınların yeterli erkeklikten yoksun erkekler yüzünden eşcinsel olduğunu düşünme eğiliminde olup fantazmasını bu kadınları kendi erkekliği ile "doğru yola" sevkedebileceğine büyük bir inanç beslemesine neden olan bir erkeklik egosu ile şekillendrmektedir.
  2 ... serendipiti
 6. 5.
  (bkz: EŞ CiNSELLiK)
  ... gogol