1. 1.
    oldukça düşüktür.

lezbiyenlerin zeka seviyesi
    https://twitter.com/Tonti...status/966766822551941120
    6 -1 ... jimmy tudeski
  2. 2.
    erkek varken kızdan hoşlandıkları için seviye falan yoktur..beyinleri bile yoktur bence
    1 -3 ... cercielannister95
  3. 3.
    oldukça yüksektir. kadın olmalarına rağmen kadınlara ilgi duyarlar kıllı erkeklere değil. açıkçası ben kadın olsaydım da kesin kadınlara ilgi duyardım yine erkek nedir iğrenç açık ve net.
    2 -1 ... public agent efsanesi
  4. 4.
    Cinsellik bir seçim değil ki, zekâ seviyesi konusuna bakılsın. Herkes istediği cinsel seçimi Yaşamaz. Hissettiği şeyi yaşar.
    1 ... vizyonist
  5. 5.
    Yüksektir veya düşüktür diyemem, sanırım bu duruma göre değişir. Ama görünene bakılırsa bu kadın bir feminist ve feminizmin en yanlış örneklerinden biri olduğu da kesin.

Öncelikle her erkek aynı değildir. Zilyon kere söylemek zorunda kalsam da inatla vurgulayacağım her konuda ayrıcalık sahibi değiller. Nasıl bir algı yaratılmaya çalışmışsa savaş, şiddet, ayrıcalık üçlüsü ile amacına belli başlı bir kitle ile ulaştığı kesin.

Arkadaşlarım, bacılarım... her erkeğe şiddete meyilli, ayrıcalıklı, tacizci gözüyle bakmayı kesin.

Hepimiz aynı koşullar altında yaşıyoruz. Kimsenin kimseden farklı bir ayrıcalığı yok.

Edit: ayrıca hiçbir erkek, sevgiliniz dahi olsa sizin yediğiniz, içtiğiniz şeyi ödemek zorunda değil. Erkek adam yanındaki kıza hesap ödetmez denen bir şey yok. işinize geldiği gibi yorumlamayın şu konuları.
    1 ... emperatriz
  6. 6.
    çok yüksek bence.
    ... the bear
  7. 7.
    cinsel tercihle zeka arasında bağlantı kuran idiota göre çok yüksek olduğu kesindir.
    1 ... creepy doll