1. 1.
    Aglanacak haldeyiz tabi, uzulun bayanlar ve baylar.

lezbiyenlere üzülmek
    6 -1 ... kitaptaki kadin
  2. 2.
    Valla ben halimden memnunum. Yaradılışım böyle napalım? Doğuştan kızlara çekim var, erkekler az ötede olsun. Mide bulandırıcı bir şey yok hem? Dünyanın en güzel şeylerinden biridir iki kadının aşk yaşaması. Tabi siz hiç bilemeyeceksiniz. Çünkü çoğunluğunuz aşk, sevgi değil zevk peşinde koşan zavallılarsınız. Ağır mı oldu?
    9 -5 ... mor kadife
  3. 3.
    Lezbiyenlere özenmek, ah şu sanat fimleri yok mu bunlar hep onların başının altından çıkıyor.
    1 -2 ... bedreddin
  4. 4.
    bir hastalık söz konusu ise bisey diyemem tabiki üzülürüm lakin sırf özentilikten dikkat çekmek icin yapılıyorsa da ağzıma geleni söylerim. şu olayı normal bir seymis gibi lanse ettirmekten vazgeçin artık. bu sapkınlığı hele ki turk toplumu hiçbir şekilde normal karşılamayacaktır. boşa çabalayıp durmayın gidin tedavi olun. helak olucaz sizin yüzünüzden..
    2 -4 ... nadyaileivan
  5. 5.
    ya ben bunlarda şeyi merak ediyorum. kim kaçan oluyo kim kovalayan. yoksa sıra sıra mı. hehehe.

arkasindankonusulanadam
    ... arkasindankonusulanadam
  6. 6.
    Lezbiyenlere değil ancak gaylere üzülüyorum yazık baba olamıyorlar. Lezbiyenler sperm bankasıyla anne oluyorlar en azından.
    -1 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  7. 7.
    Ben ne üzülcem onlar mutlu olduktan sonra ?
    1 -1 ... kagit helva
  8. 8.
    (ses:#6304)
    1 -2 ... 1618 lll v x 7