bugün

baştan o sebepten diziye alınınca iyi , güzel de sonra aynı sebeple diziden atılınca kötü mü oluyor. saçmalığı normal gösterme hatta acındırma çabası. bir kavim helak oldu bu yüzden . utanılması gereken bir şeyi nerdeyse gururla ve kendilerine acındırarak millete kabul ettirmeye çalışıyorlar.
bu hem cins severlerin kafalarına saksı düşse işi cinsel tercihlerine bağlamaları sıktı artık.
Gazetelerde AKP'nn daha dizi başlamadan müdahalesi var diye yazılar çıkmıştı. işkence sahneleriyle ilgiliydi ama anladığım kadarıyla toptan bir temizlik yapmışlar.

Ne kadar da demogratik bir ülkeyiz Allahım hav hav hav.

http://www.cumhuriyet.com...n_tedbirler_alinsin_.html
ajansı hanımefendiye "Lgbt bireylerinin de rol alacağı dizi başlıyor" demiş öncesinde. o da sevinmiş pozitif bir ayrımcılığa tabi olacağız diye. ama sevinci uzun sürmemiş. lgbt üyeğinin, cinsel tercihin bir dizide oyuncusu olmak için tercih sebebi olması, bir liyakat gibi sunulması, ne alaka?
Gerçek ise çok saçma. Bir insanın kiminle birlikte olmayı tercih ettiği yalnızca kendini ilgilendirir.
şaşırdık mı?
lgbt muhabbetlerine direk yorumum şu "banane " ama hak özgürlük vs " sanane " der konuyu kapatırım.

Bu arkadaşlara ön yargım yok ama başına her gelen olayları dağ yapıp önümüze sunulmasına irite oluyorum. Misal savaşta ölen öksüz çocuklara duyar kasmak istiyorum ama nedense gündem oluşmuyor. Şehit vermişiz savaştayız şu bu ama gündem olmuyor olsa bile en fazla 2 gün... savaştayız sayın sözlük yazarları sınırın diğeri tarafında kadınlar ve çocuklar ölüyor ama ben ne yapıyorum ölen balinalar ve lgbt çektiği sorunlara vakit ayırıp duyar kasmak zorundaymışım gibi muamele göreceğim. Kabul etmezsem gerici damgası yiyeceğim ama afedersiniz de bir siktirin gidin artık.

Yok efendim dizi setinden atılmışta vs. vs. vs. Ya arkadaş biri de çıkıp demiyor ki bu ülkede 5 milyonun üzerinde işsiz genç var. Bunların problemlerini konuşalım. Yok anasını satayım sanki hollanda ve belçikada yaşıyormuş gibi "lgbt bireylerine çok kötü davranıyorlar efenim " gibi tarzında muhabbetler. Adamlar fiziksel olarak bu ülkede yaşıyor beyin başka yerde

Amerikada bir anket yapılıyor hangi ülkenin ne korkusu var diye.

ingiltere: terör
amerika: terör
almanya: terör
fransa:terör

Türkiye : Küresel ısınma

Yani böyle birşey olabilir mi ? Burada nasıl algı saçmalığına boğulduğumuzun kanıtı. Olmayan sorunları sanki sorunmuş gibi yansıtıp milleti manipüle ediyorlar valla yazık.
siyasal islamın hüküm sürdüğü topraklarda şaşırtmayan olaydır.

görsel

https://twitter.com/GMagc...status/976781491781939201
güncel Önemli Başlıklar