bugün

tarafların birbirlerini sert bir dille uyaracağı ilişkidir.
Fantezi dünyalarına konu oldukları Pozitif ayrımcı orospu çocuklarının malzemesidirler.
Hem kadın hem de erkek eşcinselleri ifade ederken gay kullanılır.
intenetten tanışıldığında taraflardan birinin ya da ikisinin erkek çıkma ihtimali vardır. Dikkatli olunuz. Aman ha Asfhdjfmdhdhfkfdhdj
Arasıra çerez niyetine yaşanması gereken ilişki türü. Ama erkekler candır.
E biraz şeydir, değişiktir. Alt komsularim lezbiyen cift. Biri bildigin erkek, omuzlu sari kisa kisa sacli falan. Oteki de minyon mu minyon tatli bi tip. E cocuklari olmayinca da iki tane şu hic büyümeyen tipli köpekleri var. Kizin babasi da yan evde oturuyor. Biri hep yemek yapiyor falan, anlayacaginiz normal bi ev hayati. Oyle sandiginiz gibi seks partileri, cigliklar, camdan dildolar falan atılmıyor. Camdan dildo atmak da neyse artik.. sağlıklı ve dogru mu? Bence degil, normalde de degil. Ama kimse karisamaz, saygi duyup oturmak duser. Ister tercih de, ister hastalik ama kinama. Sus ve saygi duy.

Edit: yıllar once bana da bi lez dadanmıştı, tamam size gelcem deyip gitmediydim. Niye gidem aq?? Senin icin saten carsaf almistim allah belani versin diye mesaj atmıştı. Ya ne diyon be, kizi skip birakmisim gibi. allah vermesin ya evlerden irak.
galiba az sonra teklifini alacağım. hem de italyan güzel bi hanım kızımızdan,
fekat bilmiyor ki ben gayim...*
Herkesin hayatına kimse karışamaz.
aşkın en ihtiraslısının ve en gerçeğinin yaşanabileceği ilişkidir.

erkekle bu kadar ateşli bir aşk yaşanamaz.

kadın ve erkek birbirlerini anlayamayacak kadar yabancıdırlar.
görsel

Bu haberi görünce aklıma direk lezbiyenler gelmişti.

Zorunlu not: Homofobik olmayın arkadaşlar.
South Park'ın bir bölümünde eşcinseller evlilik hakları için ayaklanır. Gayler gelir ve yobaz topluluk onları döver. Ardından lezbiyenler gelir ve herkes bağırır "no one gives shit about you!". Netice itibariyle sevilen ilişki türüdür.
(bkz: çifte standart)
kızlar arasında yaşanan cinsel ilişkinin adıdır. yasak olan ve tasvip edilmeyen bir durumdur, sonuç olarak karşı cinsler birbirinden hoşlanır, evlenir ve cinsel birliktelik yaşar ancak iki kız arasında yaşanan sekste zevk alma durumu karşı cinste olduğu kadar olmaz çünkü kadınlarda penis olmadığı için birbirlerine zevk veremezler.

bu tür ilişkiler gerek gay gerekse lezbiyen ilişkiler çok büyük haram ve günahtır, yapanlar acilen tövbe etmelidir, yaradana sığınmalıdır.
insanın midesini bulandıran ilişkidir.
Kız kıza yalaşmalar emişmeler falan.
Hiç tasvip edilmeyen şeyler.
tutunacak bir dal olmadığından, eksik bir ilişki olacaktır.
daha rahattır. ilişklerde ki en büyük sorun ortadan kalkar birbirlerini anlar ve çözerler.
hiç denk gelmedim ama tahminimce standart ilişkiden farkı olmayandır. tıpkı eşcinsel erkek ilişkisinde olduğu gibi pasif taraf biraz daha feminendir. lezbiyen ilişkide de aktif tarafın biraz daha masküler olmasını beklerim. bu da ilişkiyi standartlaştırıyor kısmen *
güzel ancak deneyemeyeceğimiz bir deneyimdir.
Kadını bir erkeğin yanında olduğundan daha güvende hissettirir.
iki kızla olur. Zekadan başım ağrıyor vallahi.
Iki tarafinda istekleri benzer oldugu icin daha tatmin edici olan iliskidir.
güncel Önemli Başlıklar