bugün

"keşke olsa idi", "ne olurdu" anlamlarına gelen sözcük.
(bkz: keko)
misyonu neymişki?

bir yazar.
Kaka leyte.
on birinci nesil çaylak. *
uzun bir aradan sonra sözlüğe teşrif eden yazar. hoş bulduk hoş bulduk...
"Yangında ölen iki garsonu rahmetle anıyorum" diyerek içindeki pisliği dökmüş, ortalığı bir bok kokusu sarmıştır.

Bir de inancımıza saygı istiyoruz tarzı entriler giriyor sabahtan bu yana. Kaç yüzünüz var ben sayamadım.
iki kelime ettiniz mi aleni islam'a ya da başka inançlara hakaret edenlere de işin ucu kendi inancınıza dokununca gelip buraya yazıyorsun?

üstelik entryimde bir hakaret yok. herkese rahmet dilemek zorunda mıyım?..
http://www.uludagsozluk.com/e/41392500/

Kardeş harcanıyorsun buralarda dizilerin senaryo olduğunu falan söylüyorsun bak böyle bilgiler bizi muasır medeniyetler seviyesine çıkarır. Evet.
helal olsundur.
kafir cin rumuzlu şahıs sen kendini salça olunacak bir nimet mi sanıyorsun, islamofobik tavrından ve sürekli islami değerler aleyhinde yalan yanlış bilgiler girmenden rahatsızım, yoksa hakkında entry girerken parmaklarımın harcadığı kaloriye bile değmezsin.
kimse kendine yazmıyor diye abla kıskandı galiba.

ön yargılarınızda boğulun e mi. 2 yıldır şuradayım özelden ya da genelden kime ne yazmışım. çıksın biri bana şu mesajı attı beni rahatsız etti desin. aynı şeyi kendiniz için diyebilir misiniz?
birkaç girdisine denk gelip direk gerizekâlı damgasini yapistirdigim sigir. belki de hayatsiz bir troll.

her iki seçenekte de, yazdiklarini kazara okuyarak değerli zamaninizi ziyan etmemek veya sinirlerinizin yoktan yere bozulmasindan kacinmak için donuzlayip rahata erebilirsiniz.
içindeki zehri kusan entari girdikten üç dakika sonra ayet ve hadis nakledebilen bir ara yaşam formu..
kafir cin nickli şahıs sana cevap yazardım da zaten biliyor buradakiler nasıl bir süzük olduğunu gerek yok. orda burda ağzının payını veriyorum gelip burada havlıyorsun.

(bkz: hoşt köpek)
kafir cin nickli şahıs bak iftira atıyorsun yaptığın en hafif tabirle namussuzluktur. bir yönden de iyi oluyor millet gerçek yüzünü görsün. tribünlere oynayan entryler girmeye benzemez bu iddialar. içimde hayvanlara karşı bir nefret yok ve pedofiliyi savunmuyorum. iddialarını ispat et insanları üzerime kışkırtmak için işkembeden sallama.
mankurt olduğunu biliyorum da bu kadar mı taklitçisin benim entryimi buraya kopyalamışsın. azıcık orijinal ol be.
(bkz: cemaat artığı)
(bkz: ak mal)
muslumandir kendisi
ahmak dayanışması bu olsa gerek. kafesi açılan köpekler emir almış gibi hep birlikte iftira ve saldırıya başlamış. hoşt ulan!
alakaya çay demle. bir şey bulamamış bula bula bunu bulmuş angut. attın bir iftira bari destekli salla.
acımam donuzu basarım. hadi selametle. bugün formumdayım.

(bkz: takeda/#42660092)
görsel
güncel Önemli Başlıklar