Advertisement

 1. 1.
  eylemleri yüzünden asılması gerekirken, konuşmaları yüzünden hapis cezası alması sözümona cezalandıran mercinin başka hevesler peşinde koşmasındandır.

  bu ve buna benzer 3 - 5 cahil dallamadan özgürlük savaşçısı yaratmaya çalışıyorlar işte.

  bu kadınla karşılaşanlar bilir zeka seviyesi ya da entelektüel birikimi seda sayan kadar ya var ya yok. seda abla bile bugüne dek programında yüzlerce profesör ağırlıya ağırlıya biraz ilimden fenden nasiplendi bu leş kargasında o kadar bile feraset yok. içi boş ezbere, slogan cümleler o kadar...

  cinayet için şebeke kurmak, cinayete yardım ve yataklık, suçu ve suçluyu övmek, azmettirmek ve tahammüden cinayet gibi isnatlarla yargılanması gerekirken zaten yatmayacağı bir cezaya sempati kazandıracak sebeple çarptırılmıştır.

  zalimler ve hainler için darağaçları dışında ceza makul değildir.
  2 -1 ... darius ve krezus reloaded
 2. 2.
  şiddetle karşı çıkılması gereken olaydır. yürüyüşler, eylemler yapılmalı. çünkü bu şehit kanı dökerek kendilerine rant sağlayan köpeklere 'idam' gerekir.
  5 -3 ... alwayspiizbecauseizmitliyiz
 3. 3.
  geberesicenin almış olduğu, en kısa zamanda zor bile olsa bir şekilde uygulanması istenen cezadır.
  1 -1 ... milyoner
 4. 4.
  içeride bulunan generaller ve vatansever siyasilerin yanında bunun gibi insanların ceza alması çok önemli bir gelişme değildir.
  2 ... guneyk
 5. 5.
  sözlüklerde ana avrat dümdüz gidenlerin, her halka her kişiye iğrenç iftiralara atanların dilediği gibi konuştuğu bir ülkede leyla zana nın şiddet eylemi yapmadığı halde sadece söyledikleri yüzünden ceza alması komiktir.
  -3 ... maweraunnehir
 6. 6.
  asmayıp beslediğimiz bir vatan haininin daha aldığı cezadır.
  2 -1 ... gercek tosun pasa
 7. 7.
  Küstah avrupanın sözleriyle kah oturup kah kalktığımız dönemlerde avrupalıların türkiye'deki vatan hainlerini koruma çabaları nedeniyle bu hainlere pek dokunamazdık. Gün geldi, devran döndü, türkiye avrupaya 'sen kimin itisin' diyecek noktaya geldi. işte bu karar bu durumun göstergesidir.

  Türkiye, düşüncelerin özgürce savunulamadığı bir yermiş. Bunu da tüm millet yermiş... hadi bakalım biriniz fransa'ya, almanya'ya, hollanda'ya, belçika'ya, isviçre'ye gidin de 'biz özerklik istiyoruz' deyin de göreyim sizi. Türkiye tüm avrupa ülkelerinden kat kat daha özgür bir ülke. Öyle ki baş vatan haini travesti apoş'a bile 'sayın' demek, alenen pkk'yı savunmak mümkün. tüm bu eleştirilerin sebebi türkiye'nin bu fitne odağı, yahudi ve ermeni köpeği, emperyalist uşağı pkk ve yandaşlarına fazla yüz vermesi, bunların da kanı bozuk olduğundan elini verince kolunu istemeleridir. Leyla zana gibiler hapse tıkılmalı, çünkü onlar tüm dünya için zararlı insanlar.
  1 ... endemik pandemi
 8. 8.
  baklava çalan çocuktan sadece 4 yıl fazla yatacaktır. adaletine yandığım canım ülkemin garipliklerinden biri daha. terörizmin, bölücülüğün cezası bu mu?

  ah pardon. bunların elebaşına el bebek gül bebek bakıyordu değil mi bu ülke...
  2 ... petitjoueur
 9. 9.
  azdır .*
  ... ukraynali
 10. 10.
  beter olsun.
  1 -1 ... idmandaduzkosuyapanadam