bugün

(bkz: acaba bugün solu nasıl karalasam)

Laf atmaya çalıştığı parti liderinin kesin tavrına bakmayıp, çok sesliliğe açık olan bir partinin mensubunun kişisel düşüncesi üzerinden laf atmaya çalışan embesil kesimi ortaya çıkarmıştır.

Bakın, reklam rakibe bok atarak olmaz illa reklam yapacaksanız kendi ideolojinizi tanıtın. Yok hani güvenemiyorsunuz ideolojinize o zaman gelin sizde kıskandığınız oluşumun içinde olun.
gerçekse ayip etmi$tir....
hdp'nin muhalefeti akp'ye değil türkiye cumhuriyetinin varlığınadır. en iyileri selahattin demirtaş bile twitter'dan biji serok apo diye saydırmaktayken, bu hdp'ye hümanist diyenin aklına şaşarım.
hdp barajı geçerse başkanlık sistemi için akp ile birleşip bunu yapacaklar efendim.

akp sürekli yok MHP hdp chp ittifakı diye anlatıp duruyor millet yuhluyor.

şimdi sayın havuç beyinli kişiler,

ileride akp hdp ile birleşip başkanlık sistemini getirmeye çalışırsa, ne bok yiyeceksiniz.

utanma da yok ki zaten!

göt kılıyam der çekilirsiniz.
Leyla zana'nin erkinde olan bir durum degildir. Leyla zana cok onemli biri olsa bir zahmet partinin basina koyarlar.

Ben demirtas'in dedigine bakarim, hadi bilemedin figen yuksekdag'in. Onun disinda sakikmis, zanaymis... Bunlar kidemi yuzunden pastadan pay alan adamlar.

Demirtas 2-3 kere televizyona cikip boyle bir koalisyon ollmayacak, baskanliga karsiyim diye soyledi. Serefli ve namuslu bir insansa lafinin arkasinda duracaktir.

Durmazsa da tarih bunu yazar. Ama su an akp ile kurtlerin evleri ayirdigi cok belli bir sey zaten. Acilim macilim da hikaye. Secimle gelmis adam senin acilim diye attigin kemige ozenip usakliga tenezzul eder mi? Etmez.

Nasil sen ben secimle geldim, halk iradesidir, saygi duyacaksin diyorsan meclise girecek her parti icin de gecerli bu.

Haa hdp baraji asar mi asmaz mi o baska bir konu. Onu yarin aksam gorecegiz.

Ben milim milim asabilecegini ve astirilmayabilecegini dusunuyorum. Gorecegiz. Cok kolay bir secim olmayacak.
seçim öncesi akılların köşesinde durması gereken açıklama.
hep dediğimiz: başkanlık sistemi bağımsız kürdistan için ön adımdır sözümüzü güçlendiren açıklama.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar