1. 1.
  Cinsel istismar ve tecavüz yokmuş. cani ya da caniler tarafından günlerce aç bırakılmış. minicik bedeni bir dilim ekmeği bile bulamayınca da, melek olup uçup gitmiş bu dünyadan...
  Kahretsin! bu lanet dünya Gül yüzlü, güneş yüzlü çocukların günahına giren sapıklarla, cellatlarla, sadistlerle dolu bir yer artık.
  Daha kaç çocuk yanacak, daha kaç ailenin evine ateş düşecek! Nasıl soğuğacak içimiz!
  Daha ne kadar aciz hissedeceğiz kendimizi! Minicik melekleri, insan görünümlü iblislerin elinden kurtaramayacak mıyız! EĞer öyleyse, kopsun kıyamet...
  40 -1 ... stars new
 2. 2.
  bence olay aile kavgası ile başladı, doğuda çok olur bu, iki aile arasında husumet olur ya cinayetle biter ya kaçırmayla, o şekilde kaçırıldı bence bu çocuk. kaçırıldıktan sonra da uzun süre sağdı ama arama haberleri o kadar çok yansıdı ki medyaya korkudan öldürmüş ve cesedini de ortadan kaldırmak istemiş olabilirler diye düşünüyorum. aramaların sessiz yapılması gerekiyordu.
  16 -1 ... masklavi
 3. 3.
  intikam gibi gözüküyor bu cinayet. Allah çıkartır acısını bunu yapanlardan teker teker. Zaman.
  21 -1 ... gazeloglu
 4. 4.
  Hadi suriyedeki çocuklar için ağlayalım. Boşverin vatan evlatlarını..
  14 -22 ... yok herif
 5. 5.
  Bu ülkede eğitimin e'sinin olmadığının göstergesidir.egitimsizlikle yoksulluk birlesince böyle ruh hastaları meydana çıkıyor.vebali bu ülkeyi 20-30 yildir yönetenlerindir.
  10 -2 ... pasif paso agresif
 6. 6.
  hala suriyeli, türk diye yorum yapan var. kardeşim herşeyden soğuttunuz ülkede. çocuk bu çocuk milliyeti mi olur.
  17 -1 ... sipraleks
 7. 7.
  çocuk tecavüzleri ve öldürülen çocuklar ile ilgili haberler görünce yada duyunca kanım damarlarımdan çekiliyor, ruhum bedenimi terk ediyor. bir an gözümün önüne katledilen o çocuğun çektiği acılar geliyor. izlememek yada dinlememek istiyorum yada o çocuğun fotoğrafını hiç görmemiş olmak istiyorum. sinirimden sağa sola zarar vermemek için zor tutuyorum kendimi. lan sperm ziyanı haysiyetini s.ktimin şerefsizi çocuk lan karşındaki çocuk daha, bu amk. dünyanın yalanını, dolanını, pisliklerini bilmeyen kimseye zararı dokunmamış herkese sevgi ile bakan bu anasını sattığımın dünyanın pisliğinin kirinin bulaşmamış olduğu saf temiz bir çocuk lann. nasıl bir nefis çocuğa uyanır vicdanını s.ktimin yavşağı yada nasıl bir çocuk intikam aracı olarak kullanılabilir. bu insanlıktan nasibini almamış şerefsizlere idam ödül olur. bu soysuzları her gün ölmek için yalvarır hale getirmek lazım ki bu bile yaptıkları suçun karşılığını tam olarak karşılamaz ama azda olsa yüreklere su serpilmiş olur.
  15 ... defansagelsenize lan
 8. 8.
  artık el kadar çocukların öldürülmüş olmalarını geçtik "tecavüz edilmemiş" olmasını iyi bir şey olarak kabul ettirilir duruma geldik. devlet bu olayın peşini bırakmamalıdır, bu tip olaylara karartma uygulanmamalıdır.
  13 ... flat head
 9. 9.
  yazık!

  insanlığın geldiği son nokta da diyemiyorum her gün daha kötüsü çıkıyor. insanlar kötülük konusunda her dakika güncelleniyor sanki...
  28 ... aromalicilek
 10. 9.
  boşuna dememişler, korkaktan kork diye. muhtemelen, tüm türkiye leyla'nın bulundu haberini beklerken, kendilerini ele verir korkusuyla leyla, açlığa ve ölüme terk ediliyor. cahillik ve korku, öfkeyle buluşunca masum bir meleğin canını almak için canilere sebep olabiliyor. allah belanızı versin emi! ne bu, ne de diğer dünya da yatacak yeriniz yok!
  3 ... realist 2014