bugün

leyla ile mecnun ve işler güçler dizilerinin karşılaştırılmasıdır.

Leyla ile mecnun'un havada karada suda tv de sinemada arabada heryerde alacağı karşılaşmadır.

Lakin çoğu sözlükçüye göre işler güçler daha iyi. Ilginç doğrusu.
Leyle ile mecnunun polemiğe girmeyeceği karşılaştırma.
leyla ile mecnun'un sikerte sikerte alacağı karşılaşma.
bırakın şu karşılaştırmayı zevk almaya bakın.
her konuda troll olunmasına aşinayım eyvallah da bu iki güzel işi burada kıyas meraklısı adamlara kemik niyetine bu başlık altında sunmak ayıptır.trollüğün ağa babasıdır.

bırakın herkes ikisininden birini katıksız veya birini daha fazla sevmek zorunda değil.gidin moody's de ülkelerin kredi notlarını derecelendirin çok biliyorsanız.
iki kuzen yazarın karşılaştırması.

kazanan elbette ki biz seyircileriz.

işler güçler daha bir yaratıcı, leyla ile mecnun ise müthiş absürd.
ikisini ard arda üst üste izlerim arkadaş.
her alanda kıyaslama yapmaya,bölünmeye ve 1 tane seçmeye meraklı yazar kıyaslaması. iki tane iyi dizi var ya hemen kıyaslayıp, çarpıştırıp birinden birini elemek, leyla ile mecnuncular vs işler güçlercilerciler şeklinde ayrışmamız gerek bir an önce.

ikisi de amk. ikisi de iyi dizi. aynı anda 2 tane süper dizi de olabiliyormuş, ille de 1 tanesi diğerinden iyi olmak zorunda değil. en iyi futbol takımı da yok 3 büyükler var. en iyi popçu da yok, rockçı da yok. bir sürü var, güzel olan her şeyden keyif almak gerek. 1 tane seçip onunla kafayı bozmak şart değil.
isler gucleri hic izlenedim ama leyla ile mecnunun yarisi kadar iyiyse bile mukemmeldir.
televizyon izlemek zorunda olan yığınların içindeki genç zevatın izlemek zorunda olduğu tv sıçmaları.
karşılaştırılması manasız olan ve oturulup izlenmesi gereken dizilerdir.
ikisinin olayı farklı. karşılaştırmak çok saçma olur. hem leyla ile mecnun 1 yıldır tv de işler güçler daha 9 bölümdür.
işler güçler in uzun soluklu olacağını düşünmüyorum, tek başına erdal bakkal bile havada karada alır.

edit: hacı işler güçler tuttu ya la, iyi kapak olmuş banada.
leyla ile mecnun kazanacağı karşılaşmanın sonucunda işler güçler'den ahmet kural, leyla ile mecnun'dan erdal bakkal ölür. sadi celil cengiz her türlü kazanır.
yaptıkları iş açısından saçma olan bir karşılaştırma. leyla ile mecnun fazlasıyla absürt, işler güçler ise daha bi gerçek hayattan kesitler sunan bi dizi. bu çok önemli bilgileri aktardığıma göre ben kaçtım haydi kolay gelsin.
L&M tabiki de * .
mukayeseye ihtiyaç duymadan zevkle izlediğimiz iki dizi...
biri istanbul diğeri ankara absürt dizisidir ancak leyla ile mecnun açık ara öndedir benim gözümde.
bence 1000 işler güçler fanı 10000 leyla ile mecnun fanını döver ayrıca herkesin özgürlüğüne kimse karışamaz!
işler güçleri bilmem de, leyla ile mecnunu göremiyorum. kesin ödül almaya gitmiştir.
önce işler güçler gelir sora l&m gelir.
işler güçler daha Kreatif, daha yaratıcı esprilerin olduğu bir dizi. Leyla ile mecnunsa her bölümünde aynı esprilerin değişik versiyonlarının yapıldığı bir dizi.
lm 1 işler güçler 2 ama ikisini de seviyoruz.
tabiki de leyla ile mecnunun üstün geleceği karşılaştırmadır. zaten işler güçler nedense sarmadı beni pek. çalgı çengiyle kalsaydı o ikili benim için daha güzel olurdu ama yapacak bir şey yok. yolları açık olsun.
son zamanlardaki performansıyla işler güçler giderek leyla ile mecnuna yaklaşmakta bence ortak bir bölüm çekilerek yeni bir şaheser oluşturulabilir.
iki güzel dizimizdir.şimdi tek tek açıklamaya gerek yok türk televizyon tarihini yeniden yazıyor burak & selçuk kuzenler.bence bu iki dizinin tek kötü ortak yanı diziye sonradan katılan bayan karakterlerdir.ikisinde de sonradan dahil olanların başaralı bir performans gösterdiği söylenemez.
(bkz: zeynep çamcı)
(bkz: müge boz)
(bkz: melis birkan)
(bkz: büşra pekin)