bugün

trt'nin bu çarşamba gecesi 00.15'de yayınlayacağı efsane dizinin çekilmiş son bölümü. kaynak: http://www.mynet.com/maga...a-ile-mecnun-karari/33140
akıllarda soru işartleri bırakmış son dakika haberi diyebilirim.

birbirlerine düşman olan eflatun film ile trt neden böyle birşey yapsın ki şimdi ? ben de özledim, de bitiyor. hani taaaaa ben de özledim başladığında dediğim şey mi çıkacak ?

ben de özledim final yapar, finalde 'beyler yeniden anlaşma sağlandı leyla ile mecnun a devam ediyoruz' diyebilirler ve ekip yeniden leyla ile mecnun a dönebilir demiştim. tabi bu dediğim ile, leyla ile mecnun un yayınlanmayan finalinin yayınlanması, yeniden başlamasını zorlaştırdı.

iyi de bu eski aşk nedir yeniden son bölümü yayınlamalar falan.cidden var birşeyler..

ama burak aksak ın o harika zekasıyla leyla ile mecnun u yeni bir yola sokup eski oyunculardan bazıları da diziye sokarsa işte tadından yenmez. tabi çok zor görünen leyla ile mecnun un devamında şunu da beklerim ben. mesela 107. bölüm biter, bölümün sonunda kamera arkası tarzı birşeyle oyuncuların normal hali görülebilir. yani ben de özledim, mantığ da bu şekilde aktarılabilir. bölüm bitiyor, ismail abi, 'ali hadi gel de deniz kızını görmeye gidelim' diyebilir. hiç fena olmaz sanki. ama ben o ilk 35 bölümü çok özledim be..
final bölümü değil sadece yayın dönemi sırasında yayınlanmayan bölümdür. ayrıca badem bıyıklı trt'nin ne yapmaya çalıştığı anlaşılmayan durumdur. neyse ki ben siyasetçileri öyle sevmem, yandaşlarını böyle. dizi dvd olarak arşivimde. varsın 104. olmasın.