bugün

görsel
(bkz: tamam)
Beynini karincilar basmis ileri derecede moron insanvari yaratik soylemi.
gerizekalı olunmaz doğulur

kaynak göstermeye gerek duymuyorum zaten belli.
he yarram he. dizi oyuncularının bir çoğu sol görüşlü, bu da demek olmuyor ki dizi de sol. dizi sistemi eleştiriyor. trt'de trt payını eleştirecek kadar cesur bir dizinin yayından kaldırılma saçmalığıdır.
sığ beyinli moron kafa isteği. Sonra da derler bu ülkede sanat niye gelişmiyor. Neymiş diziyi izleyenler sığ beyinliymış ulan alemin über zekalıları siz misiniz be.
Sadece koyun birliğinin isteyeceği bir şeydir..Dizinin kaldırılmasını isteyen bir kişilik absürt komedi tarzını bilmeyen kişiliktir.
(bkz: sen izleme şamil bokunu çıkarıyorsun)
hıhııı tamaaammmmmmm tabi tabi diyerek erdal bakkaldan gönderme yapıyorum.
ülkenin'den sonrasını okumamak şahanedir
oyuncuların görüşlerini özellikle ahmet mümtaz taylan'ın açlık grevleriyle ilgili görüşlerini asla tasvip etmeyip kızıyorumda fakat abartmışın sen hocam yanıtının yerinde olacağı istektir.
ana haberde hükümete muhalefet yapan konuğu reklam arasında gönderen trt nin devlete karşı ayaklanmayı destekleyen bir diziyi yayına koyacağını zanneden kıt yazar söylemi. ayrıca ismail abi yi bilmeyen yazar söylemi. adam bir çuval parayı dağıttı evlere, evlerin kapısını yavuz açtı, kapıdan içeri bi tomar para atıp kapıyı kapattılar. mecnun da yanındaydı. işsiz mecnun. bir tanesi bile ismail abi birazı bize mi kalsa şu paranın demedi. ismail abi paranın birazını ayıralım dimi mecnun bize de lazım demedi. yavuz kapısını açtığı evden bir şey çalmadı, içeri para attı kendi elleriyle. ne konuşuyon sen daha ollooom!
ben değil ismail abi cevap versin buna:

http://www.youtube.com/watch?v=X4ibbA_9FC0
bu nasıl bi istek ya,
böyle istek mi olur?

çok ayıp.
Olur. * burak aksak
her yalanında uzadıkça uzayan başbakanın burnunun buna da değineceğini sanıyoruz. da biz de kötü örnek bakımından kendisini, sevim tanürek i öldüreni vs vs diyoruz vatandaş olarak haddimiz olmayaraktan.

bir dizinin yayından kaldırılışına vatandaş karar verir. hpştunuz lan bi rahat bırakın bizi.
adam absürd komediyi ciddiye almış lan. çok derin düşünülmüş.lim in "ergen beyinler" e değilde yaşça ergen/genç kesime hitap ettiğini ayrıca sağlam mesajlar verdiğini düşünüyorum. bir düşünceyi hastalıklı bu,bu da savunuyor bunu kapatalım şunuda kapatalım o zaten bitsin kafasına giriyor. bu da şu soruyu akla getiriyor:"sen kim köpeksinde neyi izleyip izlemeyeciğimize karar veriyorsun?!"
kaldır kaldır, hazır eliniz degmisken ki gücün yetiyorsa gel benimkini de kaldır. yok mu işiniz gücünüz kardeşim
"senin ağzından çıkanla kulağının duyduğunun kesiştiği yerin bir olmadığının farkında mısın sen acaba ?"
kırk yılın başı ülkeye güzel bir dizi gelmiş onu da yayından kaldırın da akasya durağını izleye izleye tek yönlü beslenmeden beyinlerimiz gelişemesin.
derhal kaldırılsın, zaten iyice bozdu ne bok yedikleri belli değil artık.
Biz senin izlediğin dizilere sallıyormuyuz herkesin kendi tercihi karışma.
ülkede isyan dahi çıkartabilecek bir karar olur.kaldırılmasın efenim ne zararı var hatta yararı var yahu.
Türkiyede ki sayılı dizilerden birisi, benim de düzenli olarak izlediğim tek dizi diyebilirim. Dünyada eşi benzeri olmayan komedi, hiÇ bitmeyecek eskimeyecek bir komedi.
bazılarını çok mutlu edecektir

görsel