gerçekten dünyalar tatlısı bir çocuk. bakalım ne olacak takipteyiz.
muhtemelen kaçırılma olayıdır çünkü her yerde aramışlar kızı ve bulamamışlar.
umarım en yakın zamanda bulunur.
Kaçırılma şüphesi kuvvetli. Zaten yabancı plakalı bir araç ve kimliği meçhul yabancı 2 şahıs o civarda çocuklara şeker dağıtmışlar. Çocuklarımızı tanımadığı insanlardan bir şey almama konusunda çok iyi eğitmemiz lazım. Bu konuda eksiklik var.
bu tip olaylarda hep beyaz kasalı transit oluyor ne hikmetse, müge anlıdan biliyorum. bulunur inşallah.
12. Gün olmuş hala bulunamamıştır.

Kuş olup uçmadı ya!!

arayan askerimize, aracı olan diğer personellere, ilgili vatandaşlara yol göster yardımcı ol ya Rabbi.

Haber sitelerinde seçimin gazabına uğrasa da hala denk geliyorum içim parçalanıyor. Sağ salim bulunur inşallah.
Melek olarak dünyaya kısa süre için gelip, görevini tamamlayıp geri dönmüştür. Başka açıklaması yok.
Akrabalarından biri yada komşuları kaçırmıştır akıbeti ne olur bilinmez.
ben böyle tatlı bir çocuk görmedim.

görsel
allah ailesine sabır versin çok kötü bir durum.
Ağrı'da kaybolan 4 yaşındaki Leyla, köyde ölü bulundu

https://tr.sputniknews.co...eyla-aydemir-olu-bulundu/

Allah belasını versin. Hapishanede gereken ceza verilecektir. Hukukta inandığım tek nokta hapishane kurallarıdır.
https://www.google.com.tr...an-aci-haber-2498965/amp/

Leyla'nın Mekanı cennet olsun.
Leyla'ya ve diğer çocuklara zulüm edenler için "yaşasın cehennem" diyorum.
(bkz: türkiye den siktir olup gitmek)
hani şu kızgın gibi olan fotoğrafı var ya, gözümün önünden gitmiyor. boynundaki nazar boncuğu gibi gözlerinde öfke var gibi bakan hani. sana kıyan kaldı bu lanetli dünyada.
insanlar çok kötü.

Allah ailesine sabır versin. Yüreğim parçalandı.
ben çocuğun resmini gördükçe inanmadığım halde nazar değer korkusuna tütüleyip maşallah diyorum. siz kendinizi muhtemelen müslüman sayıyorsunuz. nasıl kıydınız lan? hiç mi gözyaşı dökmedi, hiç mi çırpınmadı? nasıl vicdanınız ‘dur 4 yaşında sadece sütle beslenen, oyuncak bebeksiz uyuyamayan bir çocuk bu. saçmalama’ demedi. nasıl insansınız siz? dilerim o yavrunun çektiğinin bin mislini çekersiniz. allah’a ‘al canımı dayanamıyorum’ dersiniz de allah dönüp bakmaz suratınıza.
KATiLiNiN CEHENNEMDEN ASLA ÇIKAMAMASINI DiLEDiĞiM KÜÇÜK KIZ.
Ah be güzel kızım, nasıl kıydılar sana! Sen güzel uyu prenses! ilahi adalet var!
görsel
görsel

Sana nasıl kıydılar, nasıl zarar verdiler.

Gözlerimden yaşlar aka aka yazıyorum bunları ciğerim yanıyor. Masum ve dünyalar güzeli masmavi gözlü bir meleğe nasıl kıydınız

Ona bunu yapanlara öyle bir ceza verilmeli ki acıdan attıkları çığlıkları bütün dünya bütün evren duymalı.
görsel
Aynı evrende yaşamamalı cellatlar ve çocuklar. Ya ölmeli cellatlar ya da hiç doğmamalı çocuklar.
kurtarılabilirdi.
jandarma yanlış yönlendirilmeseydi, köydeki evleri aramaları, sorgulamaları engellenmeseydi belki de şu an hayatta olacaktı.
öfkeden ve üzüntüden çıldırıyorum.

ailesi 4 yaşındaki bir çocuğu başı boş bırakıyor.
babası ve köylüler çocuğun ford transit marka bir minibüsle kızıl saçlı bir kadın tarafından kaçırıldıgını iddia ediyor.
ısrarla köyün aranmasını engelliyorlar.
hepsi akrabamız. onlar yapmadı. bu köyden çıkmaz. diyorlar.

ve çocuk 18 gün sonra köye 3 km uzaklıkta bulunuyor. kısa bir yürüyüş mesafesi.

o çocuk 4 yaşında olmasına rağmen konuşamıyormuş, katı gıda yiyemiyormuş ve tuvalet eğitimi yokmuş. annesi söylüyor bunlar sanki normal bir şeymiş gibi..

suçlu tek kişi değil. katil kim diye açıklanır bilmiyorum. ama aslında suçlunun kim olduğu ayan beyan ortada.
nasıl taş olmuyorlar, nasıl elleri ters falan dönmüyor aklım almıyor. nasıl kıyabiliyorlar, nasıl vicdan yoksunluğu... sorgulanacak, söylenecek o kadar çok şey var ki. insanlar çocuk yapmaya korkar oldu. taş olun inşallah orospu çocukları.
görsel
içimiz soldu, yüreğimiz soldu. Öldük biz bugün seninle kuzucum. Televizyonda gördüm an itibariyle yıkıldım resmen. Şu masum ceylan gözlü biriciğime nasıl yaptılar bu iğrenç, kahpe, aşağılık şeyi. Şerefsiz köpekler. Allah belanızı versin inşallah topunuzun.
Hemen hemen aynı yaşta kızı olan biri olarak söylüyorum bunu yapan kansızları elime verseler yemin ediyorum insanlık tarihinde görülmemiş işkenceler denerim üstlerinde..
yazık olmuş. keşke ölmeseydi.
O kadar acıyor ki içim iki gündür boğazım düğüm düğüm.

Bir erkeğin nefsi bir çocuğa nasıl uyanır nasıl bu hale gelir bir insan hiçbir zaman aklım almayacak.

Allah bu yavruların ailesine sabır versin gerçekten sabır versin çünkü katlanmak çok zordur bu acıya, gözünden sakindigin evladının acısına...