bugün

levitasyona merak salanlar için önerilen temel tavsiyelerdir.

öncelikle artizlik olsun efendim havamız olsun diyerekten yapmak bilinç altına bunu atmak siksen yapamayacağınız anlamına gelir. rüyalarla ilgili yazımda da belirtiğim gibi beynimiz inanılmaz bir mekanizma.. parapsikoloji ile ilgilenenler bilir temel konu konsantre olmaktan geçer peki hangimiz konsantre olmak hakkında bir şey biliyoruz.. ben söyliyeyim hiç birimiz hiç bir şey..

size paralel düşünce hakkında başımdan geçen ilginç bir hatıramı anlatayım... 1 yıl önce arkadaşlar ile oturup havadan sudan konuşuyorduk.. o gün levitasyon ile ilgili bir araştırma yapmıştım bundan bahsedicektim ki arkadaşlardan biri -ya bugün levitasyonu araştırdım çok ilginç ve eğlenceli gibi görünüyor dedi.. herkes çok şaşırmış birbirimize 10 saniye sessiz bir şekilde bakıp kahkahayı patlatmıştık gercekten çok ilginçti.. nasıl oldu da ikimizde aynı konuyu gün içinde araştırıp bundan aynı anda bahsetmiştik bu paralel düşünceden başka bir şey değildi muhakkak.

öncelikle sakin olun bu çok önemli sakin olmak.. ve kendinizi rahatlatın rahatlayın insanın kendini rahatlatması gerçekten zor bir olaydır buna bile çalışmanız gerek belki deney başarısız olacak ama en azından kendinizi rahatlatmayı öğrenmiş olucaksınız bu bile iyi bir şey.. beyin lanet olsun çok güçlü ve sonsuz bilgi kaynağı gerekli materyaller ile yapamayacağı şey yok çok hızlı inanılmaz hızlı kurgusal açıdan ışık hızında çalışan bir süper makine.. şimdi onu kullanmaya başlayın yorun onu başınız ağrısın ağrıdan çatlasın yoğunlaşın bir şeye yoğunlaşın fark etmez kendinizi o moda sokun..

en basitinden bir kağıt parçasını top haline getirin ve yere koyun karşısına oturun.. rahatlayın şimdi makineyi çalıştırmaya başlayın kağıdı düşünün düşünün ve onun bir tüy kadar hafif olduğunu hayal edin her an oradan uçup gidecek bir tüy.. düşünün düşünün yoğunlaşın ve kalkmasını uçmasını isteyin.. %99,9 başaramayacaksınız bundan sonraki denemelerinizde de başaramayacaksınız.. çünkü sabırsızsınız ve hemen olsun bitsin uçsun istiyorsunuz yani nefsiniz egonuz inanılmaz aç o yüzden 1 ay sadece su ve ekmekle yaşayın ve çok çalışıp kazandığınız bir miktar parayı aç bir insana verin o insan aç olmasada olur siz ona parayı aç diye verin.. kendinize bir sürpriz gün seçin o gün kızarmış tavuk alın ve karşısına geçin o gün hiç bir şey yememiş olmalısınız.. çok açsınız eti alın ve camdan atın açlıktan kıvranın 30 dk sonra çok farklı düşünmeye başlıyacaksınız bu düşünceyi hissettiğiniz an gidin ve istediğinizi yiyin. nefsi terbiye ettikten sonra egonuz zaten kontrol haline alınır kendinizin farkına varmaya başlıyacaksınız tekrardan o kağıdın başına geçin ve transa geçin başaramayacaksınız bu böyle devam edicek ve siz devamlı başaramadıkça çok sey kazanacaksınız ve meselenin bir şeyi uçurmak olmadığını anladığınız vakit rahatlıkla bir koltuğu bile uçurabileceksiniz ama bunu hiç yapmak istemeyeceksiniz.
Levitasyon'un ilk denemesi, kesinlikle evin boşluğa açılan camında test edilmemelidir. Yoksa sonu malum ..
(bkz: ben çocuğum deyip camdan atlayan pokemon)
1 adet tekel votkasını sek içiniz...