1. 1.
  22.05.2010 tarihinde fox tv de yayınlanan olacak o kadar adlı programında, serdar ortaç a çatal fırlatılmasını, sarhoş tiplemesini oynadığı skeçin içinde konu edinen kırca, yıllar önce serdar ortaç ın benzer şekilde ahmet kaya ya çatal kaşık fırlattığından bahsederek, sözde ahmet kaya yı ölmemişte orada serdar ortaç ı izlemeye gelmiş gibi gösterip, dinleyicilerinin ahmet kaya sloganları arasında, alkışlar eşliğinde ahmet kaya yı sahneye çıkarmıştır. buraya kadar herşey olabilir, yorumdur, kırca nın ahmet kaya sevgisidir, diyebiliriz; olabilir de gerçekten, kişisel görüşüne saygı da duyulur. ancak kırca, ahmet kaya yı kendi canlandırmış olup sahneye şarkı söylemeye çıktığında zafer işareti yapıp bir anda pkk sempatizanı kimliğine bürünmüştür. en azından ekrandan bana yansıması böyleydi. bu skeç itibarı ile levent kırca tamamiyle gözümden düşmüştür.
  11 -12 ... konstruktor
 2. 2.
  ergenekonun medya savunucularından biri için garipsenmeyecek olaydır.
  1 -6 ... darkranger
 3. 3.
  her türlü kışkırtmayı yaparak bütün bu yaptıklarını "gündemdeki olaylar" bahanesine saklanarak yapan bir kişiye yakışan bir tepkidir.

  tamam, herkes açık açık yorumunu söyler, eleştirisini yapar, doğru bulmadığı düşünceleri kendi doğrularıyla çürütür.

  ama kendi düşüncelerini ille de halka benimsetmek ve kabul ettirmek için her türlü maskaralara girme çabası niye?
  2 -3 ... uhrevi hayatin dunyevi yolcusu
 4. 4.
  olmaması gerekir ama sonuç olarak sadece bir skeçtir. fazla takmamak en iyisidir.
  1 -2 ... kbrogue
 5. 5.
  Herşey tadında ve yerinde güzeldir, hepimiz aynı coğrafyada yaşıyan ortak geçmişi olan insanlarız ama içlerinden birini çıkarıp devamlı bunun iyi ötekinin kötü olduğunu empoze etmeye çalışmak rahatsızlık verici. Dönemin koşulları düşünüldüğünde sıcak olan gündemden rant sağlamaya çalışmak için atılmayan takla kalmadı yazık..
  1 -1 ... qiyotin
 6. 6.
  levent kırcanın skeçlerde sosyal mesaj verdiği göz önünde bulundurulursa sadece skeç diyip geçmemek gerek. kınanasıdır.
  3 -2 ... albay gerineldo marquez
 7. 7.
  levent kırca nın ahmet kaya ya sempati duyduğu, duymuyorsa sırtından geçindiği bir gerçektir. aşağıdaki bağlantı çok eski bir skecidir.
  http://divxklip.net/video...emesi-Olacak-O-Kadar.html

  bu da başka bir uladagsözlük yazarının yorumudur.
  (bkz: levent kırca ahmet kaya skeci/#7461722)
  ... konstruktor
 8. 8.
  levent kırca artık eskisi gibi popüler değil. e ne yapsın. dikkat çekecek ki reyting gelsin. sevişme sahneside uymaz program konseptine. bu şekilde dikkat çekecek.

  edit: hangi ara okudunda kötü oyladın.
  -1 ... murfy
 9. 9.
  yalandır. izleyen bilir her programda kürt açılımını eleştirip, habur dan gelenleri bol bol eleştirmiştir. orduyu iyilemiştir.
  1 -2 ... thebash