1. 1.
    oktay kaynarca ve arkadaşlarının fotoğraf çekinirken rakı kadehlerini saklamasına karşı yapılan solcu şovu.

levent üzümcü nün rakılı fotoğrafı
    https://twitter.com/Leven...status/974387215307628547

levent üzümcü nün rakılı fotoğrafı
    22 -21 ... jimmy tudeski
  2. 2.
    Ehl-i sunnet musluman olarak utandigim fotograf.
    Nedir bu boyle ergenler gibi.
    6 -28 ... atechso
  3. 3.
    yarasın paşama dediğim fotoğraflar.
    21 -12 ... eyra
  4. 4.
    40 küsür yaşında adam alkolle hava atma peşinde. aferin içki içebiliyorsun levent reyis çok karizmatiksin.

böyle zararlı alışkanlıklarla hava atan insana anca ergen denir başka bir şey değil. yanlış anlamayın günah muhabbeti yapmıyorum ben de alkol kullanırım arada eğlenmek için ama gidip de bununla övünmem.

batılıların su niyetine içtiği alkolün 2018 yılında hala tartışma konusu olduğu bir yerde yaşadığım için çok üzülüyorum açıkçası. isteyen içer istemeyen içmez bu kadar basit açık ve net.
    22 -17 ... public agent efsanesi
  5. 5.
    benim face de her gün envai çeşidi mevcut.
    1 ... lipsos
  6. 6.
    Dinimizce tüm kötülüklerin anası olarak yasaklanan içkiyi yuzbinlerce insanın gözüne sokarak paylaşması hem dinimizce zaten günah hem de örnek alacak gençlerin olması hasebiyle ayıptır ve tehlikelidir.

Emniyet ve aile ve sosyal bakanlık devreye lütfen.
    4 -6 ... heyyo yuppiiiu
  7. 7.
    Rakı kadehine rica etmiş de beraber foto çekilmişler gibi.
    6 ... patronum
  8. 8.
    yuppi rakılı fotoğraf vererek modern ve aydın oldum. işte gerçek muasır medeniyet seviyesi.
    4 -8 ... teist
  9. 9.
    yuppi rakılı fotoğraf vererek modern ve aydın oldum. işte gerçek muasır medeniyet seviyesi.
    ... teist
  10. 10.
    içkiyle hava atmıyor, allah'ın bildiğini kuldan saklayanlarla dalga geçiyor.

siz kafanızı böyle şeylere yormayın.
    15 -4 ... muhendis tarihci