bugün

Yok daha neler. Tolstoyu gece gece mezarında ters döndürmek mi istiyorsunuz.
aynı cümlede geçmesi bile tolstoy'a ağır hakarettir. yapmayın etmeyin.
Adamın kemikleri sızladı.
ayip ulan ayip. tolstoy ile bu kadin karsilastiril mi ? troll'lugun de bi siniri var. aptal cahiller, bari okuyup da troll'luk yapin diyecegim ama tolstoy okusaniz bu troll'ugunuzu de yapmazsiniz.
sanırım bmw ile bisikletin kıyaslaması olmuş.
gereksiz kıyaslama. elif şafak 1800'lerde yaşasaydı tolstoy elif'in asistanı olurdu ancak.

lakin tolstoy bu devirde yaşasaydı, elif şafak tolstoy reyisin asistanı dahi olamazdı.

haysikeyimediti; düzeltiyorum lan yanlış yazmışım. düzeltme, lakin kelimesinden itibaren:

lakin tolstoy bu devirde yaşasaydı, elif şafak yine elif şafak olurdu da tolstoy en fazla medcezir yazaremin olun.
Aynı yerde anılamazlar bile. Elif şafak gitsin kumda oynasın.
çüş derler adama. trollemenin de bir adabı olmalı.
bu kafayı neyle bulduysan bende istiyorum..
Mukayesesi namümkün hadisedir.
Başlık tolstoy'a dolaylı yoldan hakaret içermektedir. messi ile küçükköyspor'daki çılgın ahmet'i kıyaslamakla benzer özellikler taşır.
bu karşılaştırmayı yapan yazar kör oldu. :D
Gordugum en sacma kiyaslama.
Elif safak kim be tolstoy'un yaninda.
Elif safak'in bir milyon firin ekmek yemesi lazim tolstoy'a yaklasabilmek icin. (Yaklasmak diyorum yakalamak degil dikkat edilirse.)
(bkz: messi vs hürriyet güçer)
elif şafak'ın bir tolstoy edebilmesi için değil 40 fırın ekmek yemek, 40 ülkeden 40 fırın ve artı olarak rusyadan ise 440 fırın ekmek yemesi lazım.
tolstoyun mezarında ters dönmesine neden olacak karşılaştırmadır.
(bkz: başlık sıçmak)
yine de kıyaslayalım.

Birisi klasiktir birisi popüler kültürdür.
Birisi Rus edebiyatının en önemli yazarlarındandır Dünya edebiyatında söz sahibidir birisi Türk edebiyatında bile daha adını çıkaramamıştır.
Birisi kitaplarını uzun uzun yıllar önce yazmıştır birisi ilk 2 kitabından sonra sattırma kaygısına düşmüştür.

daha uzatacaktım ama Tolstoy'un daha fazla kemiklerinin sızlamasını istemedim.
Elif şafak ne arar la tolstoy la versusta.
tolstoy bunu duysa tüm eserlerini yakardı versusu.
bu kadın zaten hep çakma.
bi dakika düşünmeden elif şafak.zaten düşünsem tolstoy derdim.elif şafak kim lan?
benim içim sızladı, adamın mezarda kemikleri ne hale gelmiştir.

yapılamayacak bir mukayesedir.
ikisinin de kitaplarını okudum, tolstoyla dostoyevski dışında bir yazarı karşılaştırmam bile.
Bu versusu yazan klavye çatlar.
tolstoy her türlü siker ama her türlü.
güncel Önemli Başlıklar