bugün

ürünü ilana koyarsın, ilan açıklamasında özellikle belirtirsin takas yoktur takas teklif etmeyiniz diye, açıklamayı bile okumaktan aciz bir ergen gelip yazar abi takas var mı diye, la havle çekip takas yok derim, bu ergen siktir git der ve engeller, be hey orospu çocuğu seni, hatırladım yine sinirlendim. bu olay olduğu günden beri bir daha da letgo kullanmadım, kullandırtmadım.

ben basit bir tablet satmaya çalışırken bile sinir oldum, millet bir de araba ilanı koyuyor, çok değişik kafalar.
Yarrak gibi adamlarla dolu olan site. Gitgide araba piyasasına dönüşmüş durumda. Sıfırı 150 lira olup, 2 sene önce aldığı araba teybini belki enayi gavatın teki çıkar alir diye 266 liraya ilana koymuş orospu evladı. Sadece araba teybi değil her üründe öyle. "Ben ilana koyayım da satılırsa satılır" kafasında amk parazitleri. Sizin elinize o telefonu verenleri sikiyim. Aç gözlü bok herifler.
Bir ürünü bir aylığına koyabildiğiniz, devamı için para isteyen gereksiz aracı firma.
bir umut satarım belki diye kitaplarımı koyduğum uygulama. umarım biraz işimi görür.
her satıcı kurnaz kendine göre. leş mallara deli paralar istenen yer haline gelen mecra.

''bi kurnaz sensin birader. biz de sultanahmet turistiyiz zaten!!!''
letgo ikinci ele göre pahalı satış yapıyor. yani oradakiler fazla akıllı. sildim uygulamayı.
bir satış uygulamasıdır.
Yeni güncellemesiyle Türkçe karakter destegi gitmiş umarım en kısa zamanda düzeltirler.
ne alaka peki bu durum.
Son güncellemesi ile kendini bitiren bir uygulama.
kimse bahsetmemiş ama yeni güncelleme berbat olmuş. site resmen kafasina sıkmış.
uygulamayi sildim bende..
bir zamanların çok kullanışlı ikinci el alışveriş programıydı. en son ne yaptılar tam bilmiyorum ama tam manasıyla içinden geçtiler. sildik mecburen.
Zaten uyduruk Bi siteydi, son yeni değişimle tabuta son çiviyide çaktılar.
araba alışverisine ağırlık veren bunun icin bilerek kendini bitiren bir zamanlarin en iyi ikinci el alışveriş sitesiydi.
sahibinden.com uğraş istiyordu, pratik değildi
dolap komisyon ve kargo ücreti istiyordu kurnazdi
gardrop hizmet bedeli ve komisyon istiyordu
facebook marketplace kalitesizlik ve guvensizlik kokuyordu..
en iyisi letgo'ydu onca bilboardlarda, tv'de reklam yaptılar ama hepsi boşa gitti.
çoğu kisi uygulamayi siliyor.
nerde dolandırıcı var hepsi orada .
ilk zamanlarında gayet iyiydi ama sonradan otoplus işine ağırlık vermelerinden kaynaklı letgo'yu kaderine ve ölücülere terk ettiler. burada hesabınızın olması bile zaman kaybı. üstelik gelen teklifler karşısında sinir hastası da olabilirsiniz.
Baya zamandır kullanmıyordum. Geçenlerde indirip bakayım dedim aman tonrem! oda nesi! Resmen western filmlerindeki terkedilmiş kasaba...
görsel
Sıfır ayarında neredeyse hiç kullanılmamış garantisi devam eden bir ürünü ilana koyuyorsun yarı fiyatına, evde tozlanacağına birinin işi görülsün diye. Kesinlikle pazarlık düşünmüyorum yazıyorsun sonra karaktersizin biri çok düşük fiyat teklif ediyor, engelliyorsun aynı soyadıyla eşi falan yazıyor. Engelliyorsun yöne bu sefer başka isimle yazıyorlar. Mübarek Ramazan ayındayız diye susuyorum ama daha aynı terbiyesizliği yaparlarsa gel al diyip güzelce pataklayıp öyle verecem sanırım. içinde yaşadığımız toplumdan tiksindiren uygulama...
ikinci el eşyalarımızı elde çıkarma konusunda oldukça başarılı oldu.
Çok gereksiz ya en iyi gardrops.