1. 300.
    Senin benim gibi normal insanin olmadigi uygulama.

Adamlar bot gibi ucuz bir sey koydugun an fizanda olsa gelip aliyor, hemen baskasina pahaliya satiyor. Kime ne sattiysam hepsi sattigim seyin ticaretini yaptigini soyledi. Benim gibi ucuz koyanlari aliyorlarmis.

E haliyle oyle bir uygulama haline geliyor ki, sifir fiyatindan bile pahali satiyor bu deyyuslar.
    Yani bir sey zaten alamiyorsunuz, anca ucuz bir sey satmak isterseniz kullanacaginiz bir site. Normal piyasasindan da bir sey satmak mumkun degil. Ucuz olmadikca bir tane mesaj gelmiyor. Ulkenin ozeti gibi site.
    ... aleyna kirpi
  2. 301.
    Az önce haysiyetimi satılığa çıkardığım satış sitesidir. Almak isteyenler dm' den ulaşsın.

Bugün iş yerinde çaycı ablamız, "letkoodan aypon aldım" dedi. "Hani nerde?" Falan yaptık. "Parasını yolladım bugün, yarın kargoyla gelcek."

Bekle gelir letkoodan ayponun.
    1 ... ketchap
  3. 302.
    internetten çok ucuza ürün alanların işine yarayan uygulama. Koyuyorum hemen alıyorlar. Seviniyor bi de ucuza aldım diye *swh. dostum ben onu thh ile onda biri fiyatına aldım sana da hayvan gibi karla sattım. Bi akıllı sizsiniz.
    1 ... prensest
  4. 303.
    letgo
    ... jimmy tudeski