bugün

3750 tl lik ürünü 3200 e koyuyorum, 2000 olursa hemen gelip alayım diyorlar. hepinizin amk.
demek ki 20 tl'ye koysan bedavaya isteyecekler.
satmayın siz de o zaman ne kafa sikiyorsunuz.
Letgodan kârlı satış yapmak için ürünün ederinin üstünde fiyat vermek gerekiyor. Donanım haberden daha ölücüler. Verilen fiyatın yarısından başlıyorlar pazarlık yapmaya.
aliexpresste 10 lira olan şeye 50 lira fiyat çekerek sazan avlarlar. ikinci ele istedikleri fiyat googledan kontrol ettiğinizde yenisinden daha pahalı olabiliyor. bir akıllı sizsiniz zaten, zeka küpü gerzekler.
açıkça ölücü mekanı, bedava ilan koysa , almak için üzerine para isterler.
yaklaşık 35 kişiye larousse gastronomique nin türkçe pdf sini sattım, işinizi bilmiyorsunuzdur siz.
18 liralık ürünü 300 liraya koyuyorum,200 olmaz mı diyolar vay amk.
letgonun yani 2. el eşya satma sistemi bu ama. kim kime neyi ne kadara tutturabilirse.
Sıfır kamera koydum satışa, biri dönüş yaptı takas olur mu diye sordu. Olmaz dedim. Ağız dolusu küfretti. Akabinde anasına, bacısına saygılarımı sunup uygulamayı sildim.
Ahaha 500 liralık eşyaya inadina 300 olurmu diyene olur diyip saatlerce sokakta bekletilir ve izliyorum.
Tüm eşyaları bedava veriyorum.. Özellikle üni öğrencilere ama her zaman bir not yazıyorum...

Elimi bile dokundurmam ..

Transfer alana ait...
davlumbaz sattım davlumbaz.kir pas içindeki davlumbazı sattım. daha ne olsun.
3000 tl dediğim lens için adam bana mesaja atıyor; bende bi lens var 3500 tl, sen bana sendekini ver, 500 tl daha ver, gel sen bunu al.

zaten sorun şurada; bizim memlekette herkes kendini süper zeka, ticaret dehası, akıl küpü, tony stark sanıyor.

dimağını ziktiklerim!
aksine uygun fiyat ile koyarsanız ürünleri oldukça satılıyor.

ya da vakti zamanında öyle idi. zamanında iki üç parça elektronik eşya satmıştım 3-4 yıl önce. arkadaşımın hesabına koyduk ertesi gün satıldı. bir ertesi gününde bir alıcı arayıp ya ben beğenmedim bu parçayı geri iade etmek istiyorum dediğinde ;

- dostum kusura bakma biz o parayı yedik ama istersen getir gene satılınca parasını iade edelim demiştik. getirmedi.

ayak fetişistleri ayrı bir başlık konusu.
Bedavaya versen üstüne para isteyecekler o derece.
Neler neler sattım.
Kaç bin lira geldi, beş para etmez şeylerden.

O atılacak, bu atılacak dediler.
Durun dedim.

En son 2.el bedavaya (sembolik 90 lira *) aldığım koşu bandı vardı.
Eskiydi epey. 850 liraya verdim.

Bebek arabası var 250 lira.
Temiz, az kullanılmış. *

Edit: yalnız bir sahibinden değil. Ölücü hep letgo'dakiler.
görsel
Bir senelik mikrodalga fırını 160 tlye almıştım.
son 1 haftada 7 ürün sattım letgoda. üstelik hepsi enstrüman. gayet te çabuk satıldı. Regal raptor motorum satılmıyor oda sorunlu olduğu için sanırım letgonun kusuru yok tamamen çin markası yüzünden.
Satılması gerektiğini düşündüğüm hiçbir şeyin satılmadığı lakin ula bunu kim napsın diye dalgasına koyduğum şeylerin satıldığı acayip bir platform. Ölücülerin ucuza mal toplayıp her köşede spotçu açarak zengin olduğu gerçeğini de unutmamak lazım.
Yoo alıcı odaklı fiyat verilen her şey satılır bişey satarken ben olsam bunu bu fiyata alır mıyım diye bir düşünce içinde olun yeterli ben giyilmiş ayakkabımı bile sattım.
ben buradan sehpa bile sattim onun disinda baska seyler.
tabi yuksek rakamlar yazmadim sonucta gozden cikardigim seylerdi.
bana kalabalik yapiyordu.

aslinda ise yarar guzel bir uygulama ama amaci disinda kullanim vs yasaklanmali.sacma sapan seyler yazan oluyor.insani oyaliyorlar.

iyilestirilip gelistirilmeli.
yetersiz buluyorum.
kullanılmış topuklu ayakkabı, iç-giyim ve abiyelere yoğun ilgi gösteren yurdum abazalarının uygulamanın damına koymasıdır bunun nedeni.
ölücülerin yer aldığı yer.
güncel Önemli Başlıklar