bugün

bir poponun ülke gündemine ettiğine bak durumudur.
serdar bilgili'yi gözden düşüren hatun.
makyajsız çok korkunç görünen hatundur.
EN YAKIN ZAMANDA YURTDIŞINDAN BiR EŞ BULUP ORALARA GiTMESiNi VE BiR DAHA DA DÖNMEMESiNi iSTEDiĞiMiZ KADIN. YA DA SESi KISILASICA DA DiYEBiLiRiZ Ki BiR DAHA ALBÜM MALBÜM YAPAMASIN. HOŞ ALBÜM YAPMASA DA LEZiZ BiR MAGAZiN MALZEMESi OLDUĞU iÇiN, YiNE YENi YAYIN DÖNEMiNDE TV DA BiR PROGRAMA SUNUCULUK YAPACAK BiLiYORUM. HAYIR okan bayulgen DE KENDiSiNE AYARINI VERDi ALDI KENDiSi AMA NE ANLADI HiiiÇ. YAHU iNSAN BiR AYNAYA BAKAR AZICIK DÜŞÜNÜR DEĞiLMi? DiŞiNDEKi KAPLAMALAR SADECE AĞZINA DEĞiL KOMPLE TÜM YÜZÜNE BÜYÜK GELiYOR DA KADIN YiNE PiŞKiN YiNE PiŞKiN. ONA EN KISA ZAMANDA AKIL FiKiR, TÜRK TELEViZYON iZLEYiCiSiNE VE BiZE DE TABii, SABIR SELAMET DiLiYORUM.
(bkz: teşhirci)
doğduğunda doktorun ayaklarından değilde kafasından tuttuğu kişilik. fazla sıkmış herhalde garibin kafasını.
sesinin berbatlığı her şarkı söyleşinde meydana çıkıyor ama bu gün umut akyürek in yanında daha bir rezil olmuş kişi. bir de konservatuarlıyım diye gezmez mi, hey allahım.
sabah sabah moralimi yerine getirmiş kişidir. 24üme yaklaştığım şu günlerde yakından gördüğümde teyzem gibi duran bu hanımın da benimle aynı yaşta olduğunu öğrenmek kızsal mutluluk hormonlarımı harekete geçirmiştir. *
severek izlediğimiz sanatçı kişilik. Türkiyenin nadide değerlerindendir kendisi.

edit : potansiyel lerzan mutlu düşmanları tarafından entry eksilenmiş. Kardeşim belki ben başka bi açıdan bakıyorum? Nerden biliyosun?
iSAS ADLI SENDROMA YAKALANMIŞ HASTA KiŞiLiK.
her gördüğü şeyi ısırma/mıncıklama gereği duyan kolpa seda sayan.
parayı veren düdüğü çalar'ın düdüğü.
memleketimde kimlerin sanatçı * olduğunun tüyler ürpertici göstergesi..
bir insanda zeka olmayabilir, güzellik olmayabilir, karakter olmayabilir fakat hepsinin aynı insanda birleşip tecelli etmesi ancak yüz yılda bir olur. lerzan mutlu da böyle tuhaf bir oluşum . dünyaya fantastik bir perspektiften baktığı besbelli zira kendisini zeki, güzel ve karakter sahibi sanıyor.
en büyük özelliğinin bizim bilmediğimiz bir takım meziyetleri olduğuna inandığım tv ve show dünyası insanı. yoksa görebildiğimiz kadarıyla sıradan bir kişilik işte.
mayosunu tanga şekline sokup "medyaa medyaa" diye bağıran kadın.* iki ay önce fermuar'da allahın sopası köşesine konu olmuştur bu hareketi. *
vakt-i zamanında zekeriya beyaz'ı yanağından ısıran sempatik ötesi kişilik.
*küçük seda sayan.
boya kutusu insan. ayrıca nedense bu insanın her defasında götünün sağ ve sol loplarını ülkem insanına, gösterme çabası vardır. ülkem insanıda bir o kadar meraklıdır. hiç göt görmedik ya..*
serdar bilgili'nin, midesinin neleri kaldırdığına şahit olup, şaşırmama sebep olan kişi.
"seni lerzan lerzan yirim" dedirten akordu bozuk trombo.
(bkz: küçük seda sayan)
(bkz: yok olmasını istediğimiz ünlüler)
lerzan'ın mutlu olduğunu belirten cümle.
acilen göğüs büyütmesi gereken bayan.kalçalar yetmemeye başladı.
çok yakından görülmüş,kendi çapında espri yapabilen,nezaketen gülen arkadaşlara sahip olan,parmağınızı yüzüne değdirseniz 9 kilo pudradan dolayı krater açılabilitesi olan kadın.*