bugün

iki ünlü aktörün karşılaştırılmasıdır. leonardo alır bence.
brad pitt ve leonardo dicaprio nun karsilastirilmasidir. bradin oldugu yerde bende olurum kimse babayi almasin, beni alsinlar. alin la beni.
benim olduğum yerde ikisi de babayı alır.
aynı yatakta basılmadıkları sürece ilgilenmediklerimdir.
bence sabri sarıoğlu ikisini de yer.
ikisi de parayı, kızları götürür. sözlükte bu ikisini karşılaştıranlar babayı alır.
ölümüne kapışırlar . kanlı elmastaki di caprio ve snatchdeki brad pitt gibisi yoktur.
Karşılarına Andy Whitfield'ı koyun ikisi de ağlasın. Kendi aralarında ölümüne kapışırlar.
brad, leonardo'yu domaltıp öper. manevi manada tabi.
oyunculuk olarak brad pitt, kat kat öndedir.
(bkz: 12 maymun)
ikisinin de gideri var ama brad pitt in her türlü 10 basacağı bir durumdur. Oyunculuk kariyeri olsun seksi duruşu olsun o daima çok önde ve diğerlerinden farklı bir kişiliktir. Edit: rötuş isteği verene teşekkürler. - De nin yazımı düzeltildi.
brad pitt piçtir. leanordo daha efendidir başına buyruk değildir söz dinler aşkına sadıktır.*
oyunculuk olarak leo kat kat öndedir.

(bkz: What s Eating Gilbert Grape)
tyler durden.
iki tane esaslı aktörün kıyaslanmasıdır.

Lakin Brad Pitt ile Leonardo arasında siklet farkı var. Brad oyuncudur yakışıklı olmasının dışında, hepimizin başucunda bulunan kült filmlerde boy göstermiştir. Örnek mi ? Fight Club en başta sadece bu film bile noktayı koyar. Yetmedi snatch. Haydi onuda beğenmediniz se7en var ulan! baba filmler bunlar baba. Birde benjamin button vardır ki çok farklı çıkmıştır karşımıza. Angelina ile taşşak yaptığı mr.and mrs. smith bile izlenmiştir.

Şimdi beyler. Leonardo ezer derseniz benim gibi bir çok sinemaseverden okkalı küfürler yiyeceksiniz. Ha leonardo da iyidir ama bir brad değildir abiler ablalar.

edit: yahu oyunculuk olarak demeyin bari. Tamam leonardo daha yakışıklıdır deseniz göreceli bir zevk derim geçerim ama oyunculuğu hiç katmayın ya brada antipati duyuyorsunuz yada anlamıyorsunuz sinemadan?
bu karşılaşmada brad pitt üstündür.onun o bakışı, gülüşü, masumluğu.*
oscarı ilk alacak olan dicaprio olacaktır. yeteneklidir, azimlidir, çalışkandır. pitt ise anca magazinboy olur. kendini yakışıklı sanan dallamanın tekidir.
http://images5.fanpop.com...tt-29207125-1500-1110.jpg foto komik bu arada ahahah.
oyunculuk olarak karar veremem belki ama brad pitt abi yakışıklılık konusunda rahat ikiye katlar.
brad pitt her alanda leonardo'ya çakar çakar ezer geçer.
Bu fotoya bakınca brad pitt alır ama aradan geçen zamanda leonardo da koca burunlu ergenlikten Kurtulmuş karizmalaşmıştır

görsel
leonardo dicaprio'nun alacağı versus. Kesinlikle çok daha iyi oyuncudur. Brad Pitt'i hiç sevmem.
Oyunculuk tartışılır sonuçta leoyu truvaya bradide titaniğe koysanız ne olurdu?

Her ikisininde kabiliyeti yüksekdir farklı alanlarda tabi.
brad pitt in rahat alacağı versus. tevazu filan gösterecek değilim zira sinematografi ve pek çok yönetmenin filmografisiyle ilgili bilgim buradaki spartaküsçülerle kıyas edilmeyecek ölçüde iyidir.

brad pitt yaşlandıkça yakışıklılığını kaybetmediğinden dolayı onu oceans bilmem kaç serisiyle tanıyanlarca biraz küçümseniyor, leonardo ysa scorsese nin ekmeğini yemekle meşgul.

leo nun ekstra değer kattığı filmleri düşünüyorum. shutter island, the aviator -ki hiç sevmem bu filmi-, the wolf of wall street ve belki the departed. blood diamond ve j edgar ı izlememekle beraber diğer filmlerinde pek beğendiğim söylenemez. aksiyon filmlerine gitmiyor bir defa çünkü vücudu pek uygun değil. the beach, basketball diaries, the man in the iron mask, catch me if you can gibi filmlerden onu alıp ethan hawke ı koy daha iyi işler izlersin mesela.

brad pitt denince the dark side of the sun, A River Runs Through It, legends of the fall, kalifornia, The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford, seven geliyor aklıma. onları geçtim 12 monkeys gibi bir filmi var adamın değer kattığı. son zamanlarda çektiği filmler ve sürekli yaptığı güneyli aksanını ben de sevmiyorum orası ayrı ama leo di caprio yla kıyas kabul etmez.
Leonardoyla clublar da takılın bilir, Brad le mahallede cigara koşturabilirsiniz bence, şahsi görüşüm.
tipi ve oyunculuğu ile brad leoyu ezer görsel
güncel Önemli Başlıklar