1. 1.
    sinema sanatına ve izleyiciye yapılan büyük hakaret. kariyerinde bir tek bile falso filmi olmayan leo`nun akademi denen sırat köprüsünden her geçişinde aşağı düşmesi durumu. ulan martin scorsese bile anladı bu çocuktaki cevheri.
    11 -3 ... sex files
  2. 2.
    fazla uzun sürmeyecek durumdur. coming soon hesabı...
    1 -1 ... sacriter
  3. 3.
    sıradan bir oyuncu olduğu için normal bir durumdur. aynı mimikler, aynı oyunculuk. daha oscar alamamış nice oyuncular varken alamaması normaldir.

(bkz: johnny depp)
    5 -4 ... johnnyturhan
  4. 4.
    yazık olan günah olan durumdur. hastası olduğum bu abimizin oscar alamaması beni derinden üzmektedir. gerçi bana giren çıkan ne onu da bilmiyorum.
    3 ... mojorisin
  5. 5.
    benden bi farkı yoktur o konuda veyahut kasap sami'den hatta ve hatta manav nuri de alamamasından yakınıyor idi. hayat ne garip oscar ödülleri falan.
    2 -2 ... visibilia ex invisibilibus
  6. 6.
    blood diamond filminde bile oscar verilmeyen bu adamın otoritelere sövdüren talihsizliği.
    5 -1 ... abhartach lynch
  7. 7.
    geçmişe dair geç kalmış bir oskcar almalıylı.* *
    (bkz: titanic)
    2 -4 ... elininkoruu
  8. 8.
    yaptırırız sanayide güzel bir oskar veririz leoya dediğim durumdur. bir kaç sene daha alamazsa para birleştirip alır, göndeririz kargoyla. leonardo oskarsız kalamaz.
    2 -1 ... pseco
  9. 9.
    Osacar In ne kadar da haklI bir prestije sahip oldugunu gösteren en güzel delildir.
    1 -1 ... pirifani
  10. 10.
    leonardo di caprio asla al pacino,kevin spacey,robert de niro veya mel gibson ayarında bir aktör değildir ve oscar alamaması gayet doğaldır, zira hollywood yeşilçam gibi kadir inanır dan sonra yeni jönler bulma sıkıntısı çekmez,alternatif çoktur,altyapı sağlamdır.
    1 -3 ... forevergreencrocodiles