bugün

bilmiyorum bir sürü kötü eleştiri var ama ben izlerken çok ağladım ve çok beğendim.
Natalie Portman'a helal olsun, o yaşta mükemmel bir oyunculuk sergilemiş. Filmin sonlarına doğru bir ilan-ı aşk oluyor. Mathilda Leon'a seni seviyorum diyor . Bilmiyorum ama beni kesinlikle etkiledi...
Türkiye'de filmin bazı yerleri kesildiği için bu sonucu çıkartamazsınız. kesintisiz izlediğinizde de adamın çok ama çok ucundan acaba dediğini hissedebiliyorsunuz...
pedofili içerikli değil ama pedofili testi için kullanılabilir.
izleyip çükü kalkanı hadım edecen
Filmin kesilmiş olmasından mı neden, bilemem; leon’un değil, mathilda’nın ince yürüdüğünü düşünüYorum ve filmin daha uzun bir versiyonunda leon da “acaba!!” Diyorsa, böyle bir filme yakıştıramadım.

Mathilda’nın yürümesine gelince; parmak kadar çocuktur, serserilik yapabilir, fakat hiç olmasaydı ve ilerleyen bir baba-kız ilişkisi işlenseydi bence film çok daha güzel biterdi.. mesela tam leon öldüğünde mathilda leon’a “baba…..” diye sarılsaydı, leon da hiç bulamadığı çocuk sevgisini son anda bulduğunu görüp, yarım buçuk bir gülümsemeyle hayatını kaybetseydi…

Bence daha yeşilçamvari, güzel bir final olurdu.
filmde kız; büyümem için beni de sulamalısın tarzında bişe söylüyor.
küçük kız koca adamla aynı yatağa yatıyor.
filmi luc besson değil de ahmad el bin bilmem ne isminde biri yapsaydı pedofili içerik sayılırdı.
güncel Önemli Başlıklar