bugün

gözleri bozuk olanların dışında takmalarına bir anlam veremediğim, kendilerini güzel göstermek adına kasıklarından ter akıncaya kadar uğraşan tiplerdir.
lan manyak mısın sen? aynadaki görüntüne baksana bi?ben anlamsız bakmak istiyorum diyosan bunun başka yolları da var ne bilim momol gibi bak, etkileyici bakışlar atmaya çalış erkeklere ama ne olur gözüne o kirli ellerinde gözlerinden yaşlar aka aka takmaya çalışma şunu komik oluyosun o şekilde mi aşık etmeye çalışıyosun kendine? sabah kalktığında nolcak peki?ya çocuk ben böyle bişeyi hoplattığımı hatırlamıyorum dün gece derse ne yapcaksın?bir de lensle kafaları dışarıda havuza girmeye çalışan tipler yok mu?madem havuza giriyosun neden taktın onu ezik.. lensle kimlik fotoğrafı çektirenlere hiç girmiyorum zaten.ben anlamıyorum lens takan kızları görünce hemcinslerime olan nefretim tavana vuruyo kendinize gelin lan bakım boyalı gözlerinize lens takmak değildir önce yaptığınız makyajı yatmadan önce temizlemektir.hem artık herkes farkında hangi gözün gerçek hangisinin lens olduğunun. artık gözlerin ne renk diye bi soru yok, lenslerin ne renk çözemedim, gözlerin mi bozuk gibi sorular var salak. varoşluğunla dahil olmak istediğin kitle arasında kalınca böyle mi oluyo hı?yazık sana
renkli lens takan ve aslında koyu renk gözlü bayanların ,kendi göz renkleri lensten belli olmaktadır.bu söylendiğinde sinir olmuş bir bakış fırlatılarak ''sana ne''gibilerinden kibar olmayan cümlelerle karşılaşabiliniyor.