1. 1.
  Lenovo k5 telefona sahibim. 1 yıl olmadı daha şarjı çabuk bitme problemi yaşadım. Tam doluyken şarjı 1 saatte bitiyordu. Garantiye verdim 3 günde geri yolladılar. Telefona bir optimizasyon programı yüklemişler bir de akıllı güç tasarrufu modunu açmışlar. Artık 1 saatte değil bir buçuk saatte bitiyor. Tebrikler lenovo.
  3 ... contramalretard
 2. 2.
  Batarya ömrü azalınca işlemci hızını düşürüp tüketici kandırma polikitasını birtek apple'ın gütmediğini gösteren markalardandır. Apple'ın elinde patlayınca diğerleri de alttan alttan küsküyü veriyor. Aynı uygulamayı samsung da yapmaktadır.
  1 ... cold man
 3. 3.
  kesinlikle doğru bulmuyorum bu önermeyi. lenovo p2 kullanıyorum. 5100 mah bataryası için aldım. telefonu şarja takmayı unutuyorum. millet yüzde 30 şarjda ağlıyor, ben o şarjla uzun yola çıkıyorum. ne bi ısınma problemi var ne de bi donma problemi. telefon o bataryaya rağmen yeterince ince zaten. duvara atsam yine sağlam kalmayı başarıyor. kamera mamera zaten idare eder. bu fiyatta normali bu zaten. ve daş gibi ya. alo da diyor mu? diyor. benim teknolojiden anladığım budur. şarjla uğraşmaktan nefret ederim. telefonumu çok seviyorum. saygılar lenovo. p3 6000 küsür mah batarya olacak diyorlar ama kapitalizmin bir parçası olmamak için, almamak için direniyorum. bunu eskiteyim, söz onu alacam.
  5 -4 ... yikanmak istemeyen cocuk
 4. 4.
  lenova k6 note kullanan biri olarak hayatım boyunca kullandığım en sağlam telefon. şarz ömrü bugüne kullandığım telefonlardan kat be kat güçlü. bir daha farklı marka bir telefon kullanmayı hiç düşünmüyorum.

  hele lg denilen, dakka başı sorun çıkaran, defalarca servise gönderdiğim o aptal markayı hiç mi hiç kullanmamç
  2 ... firavunarabasiylamusatasidim
 5. 5.
  ben de lenovo kullanıyorum. 2.seneyi geçti . 4100mah batarya var. hız ve batarya ömrü hala tatmin edici. tek kötü yanı fotoğraf kalitesi. gerisi gayet başarılı.
  1 ... abuabi
 6. 6.
  lenovo vibe p1 kullaniyorum tam 2 yil oldu ve 5000 mah bataryasinda hicbir gerileme yok hala cok kasmazsan 2 gun rahat yetiyor. ki ben cok oyun oynayan mesajlasan biriyim yani.

  demem o ki yanlis onermedir, kaldiramadigi oyun gormedim, hiz konusunda da sikinti yok. isinma hic yok zaten aq hic isinmiyor. su anda cok iyi telefon modelleri varken gidin alin demem tabi ama harbiden sorunsuz telefon.
  1 ... 29th
 7. 7.
  Sevgili yazarlar ben burda bana yapılan kandırmacadan söz ediyorum. Sizin lenovo muadili telefonlarınız hiçbir sorun çıkartmamış olabilir ama benimki çıkardı işte. Dünyayı su basmış ördeğin umrundamı kafasında olmayın lütfen. Sizinkilerde sorun çıkardığında aynısı size de olabilir. Bunu demek istiyorum.
  ... contramalretard