bugün

bir hippi çiftin çocuğu olarak dünyaya geldi.
7 yaşında sydney'e taşındılar.
sanat okuluna gitti. biraz dans etti. biraz oyunculuk yaptı. sonra da decoder ring adlı bir gruba dahil oldu. Somersault isimli filmin soundtrack albümünü yaptılar.
dünya tatlısı bir varlık. yerim ben onu. geçenlerde Conan o'brien Show sayesinde görüp araştırmalarım sonucu myspace ini bulduğum şeker varlık.
the show isimli parçasını sevdim. ama kendisini daha bi sevdim. hele burnuyla üst dudağı...

http://www.myspace.com/lenkamusic
dinlemem etmem, sadece fiziksel bir beğeni içerisindeyim kendisine karşı. ama myspace ten gördüğüm kadarıyla hatun aldı başını gidiyor. hong kong almanya norveç falan... dünya turnesinde resmen. helal olsun.
trouble is a friend şarkısı süperdir. bir de çok güzel bir sesi ve yüzü vardır.
kadife bir sesi var ama bağirinca çok çırtlak oluyor ses. zaten kız dediğin bağirarak şarkı söylememeli.
çok tatlı bir sesi vardır.

bring me down
knock knock
dangerous and sweet

şarkıları güzeldir.
çek cumhuriyeti'nde 20 haziran doğumlu kızların genel ismidir.*
like a song şarkısındaki şu sözleriyle beğenimi kazanmış sanatçıdır:

Time, make it go faster,
-Zaman, iyice hızlandır onu
Or just rewind
-Ya da sadece geri sar
To back when im wrapped in your arms
-Kollarının arasında olduğum ana geri git...
elektro akustik arasında takılıyor öyle hoş kadın.
like a song u söyleyen kız. güzelmiş sesi.
sesi, aksani ve sarkilariyla lily allen'i hatirlatiyor. o yuzden cok sevdim bu kizi ben. bi de soylemeden gecemeyecem, bu kiz dunyanin en guzel gamzesine sahip. onumde soyunsa ben yine de bi tek gamzesine bakarim.
windows 8 in reklam filminin muzigini yapmis aussie asiri tatli hatundur.
(bkz: kedi canini senin)
http://www.youtube.com/watch?v=7zMbB3TzuPc
hayranları çoktur.en çok güldüğüm bu video. http://www.youtube.com/watch?v=M6eFu-wNPjA
pek hoş pek güzel hatun, windows 8 için yaptığı reklam müziği ile sallamaya devam ettiği gibi illuminati ve subliminal mesaj avcılarının radarına son sürat girmiştir; neymiş efendim avuçlarının içinde göz varmış klibinde. ln. az ilerleyin yav, bırakın bu işleri. yav ilerleyin yav.
microsoft'tan yeni bir ürün: lenka!

benzer ürünler:
(bkz: princess chelsea)
(bkz: fallulah)
(bkz: emika)
(bkz: tavşan dişli insan)
acayip tatlı sesi olan güzel şarkıcıdır.
windows 8 reklamında everything at once parçasını duyduğum sesi kadar kendide tatlı olan şarkıcı.
windows 8 reklamı sayesinde öğrendiğim sevimli şarkıcı.
Demedi demeyin; Microsoft şu anda Windows 8'den daha çok Lenka'nın reklamını yapıyor. Lenkaları klonladıktan sonra paketleyip satsa daha yerinde olur yani.
ergenlerin yeni sevgilisi. evet.
Bide bunun moneyball filminde ki muzigi vardir dinlemege deger.

"Lenka - the show"
daş gibi hatundur ama bir ümit besen olamaz.
dinlenesi hatun la bu. çok daş çok güzel söylüyo.
windows bildiğin isim babalığı yapmış la hatuna. illümünatici ve bayağı farkettiriyor kliplerinde. ne ayak len! ka.
windows 8 reklamı sayesinde tanıdığım şahane şarkıcı. hemen hemen bütün şarkıları güzeldir ve birbirinden farklıdır. "maybe ı love you" şarkısındaki "and if ı love you, maybe baby maybe you love me to" kısmı çok iyidir.
güncel Önemli Başlıklar