bugün

burada olma sebebim, genelde çevresindeki insanları anlamakta zorlanmayan ama onu anlamak zor olan iyi yürekli insan. iyi türkçe takıntısı olan, devrik cümle karşıtı, kalemi sağlam ve korkusuz yazar.
ne zaman ciddi bi şeyler yazıcak olsam kelimeleri toparlayamam-sanki normalde toparlayabiliyomuşum gibi- bunun böyle olduğunu bile bile yazmaya çalışırım, beceremem. yine o anlardan birindeyim. bir peri masalının içinde olmasını düşlediğim biri. o sert kabuğun altında yumuşacık bir yürek gizleyen hem. yanlış sözlerle, yanlış duygularla karşılaştığında dağılıp paramparça olabilecek kadar kırılgan. değerini ifade etmek için tüm kelimelerin kifayetsiz kalacağı biri. onun hayatına girmeyi başaranlar için büyük huzur kaynağı. kendi şu sıralar huzursuz da olsa en büyük mutlulukları yaşayacağından şüphem yok. yola kimle devam ederse etsin hep yanında olduğumu bilsin, bu yeter. bu yazıyı da gerçekten okuması gereken kişilere okutabilsem keşke.
dünyanın en harika kızlarının türk kızları olması tezini kanıtlayan yazar, abla kişisi. ayrıca kulağıma ergen bir sivrisinek vızıltısı geldi. yürü git, kırarım kanadını canım.
(#5195538) entrym e (#5195547) cevabını vermiş hem bayan olduğunu belli etmiş hem de benimle aynı düşünmediğini apaçık beyan etmiştir.*
elma kardeşliği yapıyoruz beraber.
yanı başımda durup armudun en iyisini yiyen yazar.*
cehennemin en über köşesinde yerimizi ayırdık bugün sayesinde.*
bannaa yalaaaan söylediilerr...
2 gündür paso bunu dinlememe ve söylememe ve insanları bıktırmama sebep olan şahsiyet. gerçi kendisi de sürekli ve sürekli anlamazdııııın diye yırtınıp duruyo ama tabiki benim sesim daha güzel olduğu için daha katlanılabilir nitelikteyim.*
heyo heyo heyo yaşasın 70'ler türkçe pop, yaşasın leblon, yaşasın tünel..

hey dostum, parti ne zamandı?
bu kadar hızlı olabileceğine ihtimal vermemiştim camdan gördüm kendisini ohaa şeklinde bi tepki verdim, sağolsun, yirim onu ben.*
beni bulunduğum kasvetten kurtarmasını, gelirken de elinde bir bardak sıcak çikolata olmasını istediğim yazar kişi.*
(bkz: her halti yiyen erkegin 0 km kiz istemesi/#3983330)' e göre muhtemelen hanım,

(bkz: izmir de bakire kizla karsilasmak/#4025289)'e göre izmirli

(bkz: yeni bir beden bekleyen kalp/#3983509)
ve
(bkz: giden sevgilinin ardindan/#4007009)' lere göre terkedilmiş

(bkz: milliyetcilik/#4065632)' e görede de ulusalcı.

Yani.
Aslen izmirli derin bir aşk acısı çekmiş ve terkedilmiş beşinci nesil, ulusalcı hanım yazar.
nicki güzel, karmasız yazar, karmalanasıca. entrilerini okumadığım için hakkında fikir beyan etmek istemedim ama karma olayına takmış bulunmaktayım o yüzden şey ettim.
(bkz: lekesiz zihnin sonsuz gün ışığı)
yeni bir ışık olarak, lekesiz bulanlara, hoşbulduk deriz.
5. nesil yazar. hoşgelmiş.
kelimenin tam anlamıyla lekesiz.. bu dünyada görülebilecek nadir güzellikte ki bir yüreğe sahip. o yüreği açıp, içeri girebilen için vazgeçilmez. dost kelimesinin d kısmındayız daha lakin o, s ve t bizi bekliyor, farkındayım, biliyorum, seviniyorum.
o, bir yazar diye yazayım da tam olsun bari*, takip edilesi hemde..
yeni bir ışık.

(bkz: eternal sunshine of the spotless mind)
yeni gelmi$ 5. nesil yazar.

(bkz: $u ust daldaki armutu verebilecen mi be abi)
güncel Önemli Başlıklar