1. 1.
  "ilk önce sana güç, kuvvet ve sabırlar diliyorum. Fenerbahçe'ye ve sana haksızlık yapıldığını düşünüyorum. Bunları yanına gelip söylemeyi isterdim. Fakat doktorum izin vermiyor. Rıdvan da sağolsun helikopter temin etmiş beni sana getirmek için. Uçmaktan çekinmeme rağmen gelmek istedim sana ama izin vermiyorlar lanet olsun. Ben formayı giyerek hizmet ettim Fenerbahçe'ye. Sen ise başkan olarak inanılmaz işler başardın. Gelip gözlerimle gördüm.
  Daha yapacağın çok iş var. Yürekten söylüyorum ki yapacaksın, moralini bozma sakın. Görüyorum ben herkese senin arkanda. Geçen gün taraftarlar geldi buraya. Gördüm herkes dua ediyor sana.

  Haluk hayatımı yazıyor, yakında basılacak. Sen de bir kaç satır yazarsan bu kitap için sevinirim. Yanına gelemiyorum ama sana torunum Özlem'le bir resmimi ve mektubumu gönderiyorum. Benim için yaptıklarını unutamam asla.
  Ne kadar ömrüm kaldı bilemem. Hakkını helal et yeter benim için."

  hürriyet
  7 -1 ... calyx
 2. 2.
  galatasaray şampiyon olmasın diye bile bile penaltı kaçırmış lefter'in bir başka şikeciye mektubu.

  http://gazetearsivi.milliyet.com.tr/Arsiv/1951/04/09
  eksileyen fenerliler 8 nisan 1951 tarihli rezaletlerini unutmasın.
  2 -11 ... murattemur
 3. 3.
  akşam akşam gözlerimi doldurmuş mektuptur.

  aziz yıldırım a yazmış ya da x kişisine fark etmez.

  burada insanın kalbini sızlatan ömrünün sonuna gelmiş ve bunun farkında olan bir insanın fenerbahçe'ye duyduğu aşktır. Allah uzun ömürler versin lefter.
  1 -1 ... nokta koydum bitti
 4. 4.
  86 yaşında bir efsanenin, hasta yatağında tüm samimiyet ve içtenlikle hapis yatan birine yazdığı, bazı "duygusuzlarca" duygu sömürüsü olarak kullanılan mektuptur.
  şimdi sevinebilirsiniz, efsanenin ölümüyle o mektubu heryerde okumak için fırsat çıktı size. ne de olsa her yol mübah.
  -2 ... mahlas kemali