bugün

gittigidiyor.com'dan sipariş ettirilen, merak edilen obje...
hevesle alınıp kullanılmayan.
beyaz ışık yaydığı için uzun süreli okumalarda gözlerin ırzına geçecek gözlüktür.
Elektrikler gidince de kullanımı çok kolay ve insana garip bir hava veren gözlük çeşidi. Asıl amaç karanlıkta kitap okuyabilmektir.
Güzel buluş. Çok kullanışlı gece kitap okuyanlar için...
Aşırı kullanışlı. Eğer ışıklar erken kapanmak zorundaysa özellikle tavsiyedir.
Satın alıp kullanmadan bir köşeye atılacaklardan. Birinin de ışığı yanmıyo sinir oldum.
görsel
Aşırı kullanışlı olan okuma ışığı. Çalıştığı sürece.
çocuklar duymasın meltem kitap okurken gece takıyor du direk aklıma o geldi.
yatağınız lamba düğmesine uzaksa ve yatakta kitap okumayı seviyorsanız çok işinize yarayacak bir icattır. bende var bir tane çok da güzel aydınlatıyor. test edildi, onaylandı.
Buna aldanıp alan bir mağdur olarak yazıyorum yapmayın
Kullanılışlı değil gözlük biraz ağir olduğu için kulakları ağrıtıyor gözü yoruyor pili bitiyor ucuz plastıkten olduğu için sürekli kayıyor vs vs
Gece kitap okumam huzurlu olurum daha iyi.
çok işe yarıyor.
bunun yerine bataryalı masaüstü lambası alıp komodinin üzerine koyabilirsiniz. benim yatağım hem prizlere hem de lambanın anahtarına uzakta ama çözümü ben böyle buldum.
Odaklanmayı ve konsantrasyonu arttıran basit ve kullanışlı bir aparat olmasının yanı sıra bi okadar da gereksiz biz alet.
Son derece gereksiz bir ürün izlenimi veriyor. Masa lambalarının fiyatlarını gördüğümden beri ben telefonun fenerini kullanmaya başladım. 1 saat açık fener %1 şarj yiyor ki bataryam da 2700 mah eski bir batarya. Resmen bedava ışık kaynağı.
Kendisini 10 tlye alıp büyük bir sevinç duyarken pilinin tanesinin 40 TL olduğunu öğrendim. Saatçide öğrendim. insanların içinde.
Gözün anasını ağlartır açın ışıkta okuyun.
Dunyanin en sacma seyi. Kitap okurken odanin ambiyansi onemlidir.