1. 2212.
    son bir aydir surekli turnuva yayinlarini izledigim oyun.

ben lol de genelde onumdekine bodoslama dalan, cok olen cok olduren alelade bir oyuncuydum.
    ben adamin pesinden kosarken o nuke atiyordu, oteki bir yerde yakaliyordu falan rage giriyorduk tabi.

sonra ben dedigim gibi bu maclari izlemeye basladim. ulan herkes team oynuyor, dunyanin en iyisi dedigin adam cani azalinca efendi gibi base donuyor, damage atip geri cekiliyor, hic zorlamiyordu.

haaa iste, bunu farkettigimde kafamda bir ampul yandi. su an mobilde oynadigim heroes evolved da bir baktimki gunden gune daha iyi moba oynuyorum. 12/15, 10-10 falan oynarken su an geri cekilip dusunerek oynamayi ogrendim sayelerinde. abilityleri inceliyorum, skillim disable sa stuni cakip geri cekiliyorum takim indiriyor falan, bir baktim oynayabiliyorum artik. maclarimda 15-2, 10-1 falan olmaya basladi. kill atmadigimda asistim de cok yukseldi haliyle.

nihayetinde kendinizi gelistirmek icin lol yayinlari mukemmel bir kaynakmis onu ogrendim. is rakibi keserken kesilme riskini almak degil, takima faydali olmakmis.

su an takim kotuyse henuz tek basina tasiyanlardan olamasamda takimlar denkse mutlaka fark yaratip biz kazaniyoruz. bir yandan da kaliteli yayinlarla oyuncular taniyip kaan kural gibi eglenceli bir adami dinliyor, izliyorum. mutluyum.
    5 -1 ... aleyna kirpi
  2. 2213.
    Gold 4ten gold 1 oldum bir iki haftada bende şaşırdım.
    1 ... tatardoktor
  3. 2214.
    Çelıncır kuzenimi ve arkadaşlarımı kıskanıp bir gamer olarak profesyonel başlayacağım oyundur.Yeni Gaming mouse'um geldiği an oynacağım. Bakalım sonumuz ne olacak.
    1 ... vanilyali cikolata
  4. 2215.
    şu an sikilmiş bi oyun lag lag lag.
    ... at abinin killi gogsune
  5. 2216.
    cok fazla şişirilen oyun.
    tamamen agresiflik katiyor baska bi heyecani yok.
    2 -2 ... chocolatefish
  6. 2217.
    Velet oyunu.
    6 -4 ... gethere
  7. 2218.
    10 tane yasaklama gelmis diyorlar. Mutlu eden gelismedir.
    3 ... zero two
  8. 2219.
    Öğlen 2 de oturdum az önce kalktım, öyle böyle bir oyun işte, 10 yasaklama geldi ama artık beklemiyorsun 20 sn içinde herkes yasaklıyor.
    1 ... 1618 lll v x 7
  9. 2220.
    Tristana, lulu, jinx, popy ve lux. Güzel derleme olmuş ama jinx karakterinin kostümü fairy tail animesindeki erza'yı hatırlattı bana. Sende oradan benzetmiş olabilirsin belki.

tanım : kanser eden oyun.
    1 ... leylunehar
  10. 2221.
    arkadaşlarla oynaması keyifli olan oyun. oyunda çoluk çocukla karşılaşınca oyundan soğuyorsunuz ve kaldırıyorsunuz ama ertesi gün tekrar indirmek zorunda kalıyorsunuz böyle de bir bağımlılık yapıyor bu oyun.
    (bkz: akali)
    1 ... cahal