bugün

Betası başlamış olan Ekim ayına doğru tamamen ortaya çıkacak yeni bağımlılığım. Şuradan betasini izleyebilirsiniz.
(bkz: https://youtu.be/FLz7Kjp49AM)

Link patlamış yeni link eklendi.
erişimi doğu asya ülkelerinde deneme amaçlı bir kaç ay öncesinden açılmış olan oyun.

2020 aralık ayında ise;
avrupa ( türkiye dahil ), tayvan, avusturalya ve vietnam'a erişimi açacak olan League of Legends'ın mobil oyunu.

https://wildrift.leagueoflegends.com/tr-tr/news/

amerika kıtalarına ise 2021 ilk bahar'da gelecekmiş. **
2 gün sonra erişime açılacak LoL 'ün mobil şubesi. Yıllardır Mobil MOBA piyasasının lideri Mobile Legends tahtı kaptıracak gibi duruyor
an itibari ile play store'dan (bkz: google play) indirilebilen oyun.
league of legends'ın mobil oyunu.
türkçe seslendirme* içermesi hoş.

edit: oturum açmak için riot games hesabı ile google hesabı arasında kaldığım.

akşama telefona yüklenecek oyundur, fiyasko olmaz herhalde. riot games kaç senedir moba oyun geliştiriyor. * **

--spoiler--
normalde 10 aralıkta çıkacak olan oyun idi, güneydoğu asya çıkış saatine barak ülkemizin saatine eşitlersek, 10 aralık saat 5:00'de çıkması lazımdı.
--spoiler--
ah çıkmış iki gözümün çiçeği.
saatlerim sana feda olsun. başlarsam duramam..
ezreal , akali ve shyvana'nın çok güçlü olduğu mobil lol oyunudur.
Pcden oynadığımız hesapla oynayamıyoruz keşke öyle olmasaydı.
Seneler önce çıkması gerekiyordu neden bu kadar geç kalındı riot gibi büyük bir şirket nasıl mobil platformu görmezden geldi anlam veremiyordum. Neyse ki geçte olsa geldi.

Lol oynamak için bilgisayar başında olmaya gerek yok artık. Yaşasın!
Kitlesi rezalet oynamaya değmeyecek "oyun".
Yeniden lol'e başlamamı sağlayan oyun.
Bir mobil oyuna göre oldukça iyi hem grafik hemde oynanış olarak.
Beraber oynayalım derseniz mesaj atabilirsiniz.
Telefondaki diğer moba oyunlarının çok çok gerisinde. 2 hafta kadar oynadım ve sildim. 6 ay sonra tekrar indiririm. çünkü çok fazla update ihtiyacı var. Yetenek kullanımları delaylı. Serverlarda ping sıkıntısı var. Henüz çok az şampiyon var. Ormancı mantığının bilgisayardakinden çok daha farklı olması gerekiyor çünkü 2 yaratık kesip gank atmaya gittiğinizde bir sıkıntı yok ama 2. Gank için gittiğinizde oyun ortasına gelinmiş oluyor zaten. Orman tüm oyuncuların girip ekstra altın xp alabilecekleri bir yer olmalı. Support mantığı da aynı şekilde telefona uyarlanmalı. Tam koordine oyunlar telefonda çok mümkün değil. Support zayıf bir rol olarak kalıyor. Aktif eşyaların ayakkabıdan geliştirilmesi çok güzel bir fikir ve kolay yoldan ulaşılabilen oyun yapma imkanı sunan eşyalar bunlar. Öte yandan pek çok aktif özelliği olan eşya neden telefonda full pasif hale getirilmiş anlamak güç.

Sona bıraktığım şeyi biliyorsunuz..

Bu oyunun communitysi dünyanın en rezil oyun communitysi. Ne yazık ki oyun bırakma sebebi olan bu community, aynı şekilde telefon versiyonuna geçiş yapmış durumda. 10 senedir bilgisayarda oynayan ama oynadığı 3 5 karakteri bile öğrenememiş, yaşam amacı olmayan labirent faresiyle eşit zekadaki tipler telefonda da aynı karakterlerle aynı oyunculuk seviyesiyle vaktinizi çalmaya hazırlar.

Başka moba oyunlarında ruslarla oynarım daha iyi. En azından kendi milletime sövmemiş olurum..
league of legends mobil oyunu. yaklaşık 2 haftadır oynuyordum fakat artık daha fazla tahammül edemedim ve sildim. oyunda ping sorunu mu dersin oyundan atmaları mı dersin bazı şampiyonların gereksiz güçlü oluşu mu dersin.. bunlar düzeldiği takdirde yeniden oynamaya başlayacağım zira oyunu seviyorum.
lol'ün mobile uyarlanmış halidir. genel optimizasyon iyi, riot yapmış. Fakat fight'lar çok kısa sürüyor. Oyuncular rakiplerini hemen yakalayıp kill alma peşinde. Mücadele ortamı yok. Tonla skill var, tuşlara rastgele basan adam bile rahat kill alır. Bu bağlamda oyunu çok kolay buldum. Mekanik olarak ciddi iyileştirmelere ihtiyacı var.