bugün

fransız spor giyim markası. amblemi horozdur.
türkiyede böyle bir isimle bi markayı kimsenin almayacağını düşündüğüm,fransızcanın cazibesinin en önemli kanıtlarından
taraklı ayaklara mükemmel uyum sağlayan ayakkabılar üreten bir firma. bugün halısahalara bakın, le coq sportif'i göreceksiniz.
ayakkabısının yanında ayakkabı torbası veren firma. güzeldir ve hoştur. özellikle fransadaki modelleri pek bir takdire şayandır.
yeni nesil türkçesinden bir örnek gibi gibi. meali: "la çok sportif" bu, daha klasik giyinsene oğlim.
vaktiyle fc nantes formalarını üretmişlerdi.
1986 dünya kupasında arjantin, danimarka ve birçok büyük ülkenin formalarını üreten firma. şimdi nerde o eski günler? adidas ve nike'den başka dünya kupasında bir afrikalılarda puma var. tabi kuzey kore'nin legea markasını unutmamak lazım.
bim in çıkarabileceği spor giyim mağazası. *
(bkz: le cola)
(bkz: le porta)
(bkz: le fer gazoz)
bir marka.

boynerde ayakkabısını görüp: "oooo bim halay ayakkabısı çıkarmış" demiş bulundum.
henüz ele ayağa düşmeyen çok kaliteli ve rahat bir ayakkabı. gal horozlu amblemi REsmen 'ben fransız markasıyım' diyor.
Şık tasarımlı konforlu ve aldığı parayı sonuna kadar hak eden fransız spor ayakkabı ve sportif ürünler markası. Amblemi üçgen içinde horoz şeklindedir bir dönem fransa milli takımı bir dönem de fiorentina futbol kulübü için formalar tasarlayıp sponsorluğunu yapmıştır.
Ülkemizde yaklaşık bir senedir satıştan kaldırılmıştır ancak kendisini severek takip edip yurdışından getirtiyorum
Henüz youtuberların bloggerların ve ergenlerin eline düşmeden gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz
güncel Önemli Başlıklar