1. 1.
  sinema sinema dedikleri ota boka dokunmayan saçma sapan filmler. sanki bu millet milyonlar sinemalara gidip çok iyi filmler izliyordu. film diye ortaya çıkanlar sırf para için yapılmış halkı aptal sanan saçma sapan leş filmler. tek dertleri halkı reklamla goygoyla kandırıp kısa zamanda büyük para kaldırmak. bu büyük ranta birileri ortak oldu diye bütün bu telaşları. büyük tiraj yapan filmlere bakın hep leş aptal komedi filmleri. bu mu yani türk milletinin tek bildiği tek değer verdiği bu sinema mı?
  2 ... kakandoboy
 2. 2.
  Ben hep başka sinema izlediğim için beni ilgilendirmeyendir.
  6 ... kiss in october
 3. 3.
  geçmişe bi bakın hayatınızın geçmiş dönemlerinde aman şöyle bir ivedik filmi vardı mı diyeceksiniz hatıralarınızda. çorak ve boktan geçmiş yıllar. ve sırf para için bunu istismar için yığınları kandırmışlar mı diyeceksiniz bu filmleri hatırladığınızda.
  -1 ... kakandoboy
 4. 4.
  ben rus ve fransız sineması dışında asla filim izlemediğim için etkilenmediğim olay...
  1 -1 ... porno izlemeyen ergen
 5. 5.
  sanki bu elemanlar her sene haracını alır gibi bol reklamla eşşek yüküyle parayı bu milletten toplamak zorundaymış gibi kendilerini acındırarak türk sineması türk sineması edebiyatı yapmıyor mu? lan mecbur mu lan bu millet size bi boka yaramıycak leş filmerinize her sene 40-50 milyon tl yi size bayılmaya.
  4 ... kakandoboy
 6. 6.
  leş filmlerin yapanların bitmeyen leş edebiyatla hala mağduriyet satmaya çalışmaları. lan madem bu kadar halkı düşünüp yapıyorsanız internetten izletin yayınlayın o boktan filmlerinizi. ama asıl dert hemen kolayca milyonlarda cebe doluyordu. siz de nereden çıktınız. dert bu dert.
  2 ... kakandoboy