1. 1.
    sahibi malatyalı hemşerim vahap küçük'tür. gururla giyiyorum, adamım. sen de bu ülkeye öyle bir yatırım yap, binlerce kişiye istihdam sağla, sonra konuş ve adamım diye gez, denyo.
    -2 ... seruven44
  2. 2.
    Aq ilk yıkamada solan kıyafetlere laf söylemiceksin de ne söyliceksin? Adam gibi mal üretsin de laf söylemeyelim gevşek.
    2 -2 ... ucan daire baskani
  3. 3.
    Eskiden ucuzdu, şimdilerde koton, defacto ile aynı fiyatta satıyorlar,

En ucuz Tişört 35 lira olur mu aq?
    2 -1 ... n dakota
  4. 4.
    Lakost varken kim sker lcw yi.
    1 -3 ... flat head
  5. 5.
    verilen paraya göre kalitesi en iyi olan markadır.
    1 -1 ... monk of monkmountain
  6. 6.
    Ne yalan söyleyeyim gömlekleri kaliteli oluyor. Kareli, klasik, kısa kol fark etmez. gömleklerimi buradan alıyorum.
    2 -1 ... koala amma ne fayda
  7. 7.
    Fiyatına göre gayet kaliteli tarz ürünler bulunabilir.
    -1 ... simiago
  8. 8.
    ne tasarimlari tasarima benziyor ne kumaslari kumasa. semt pazarında bile daha kalitelileri mevcut oradaki mallarin.
    kesin bilgi yayalim...
    3 ... kararsiz smiley
  9. 9.
    Gözden yarrak çıkartan leş tasarımlarıyla laf yemeyi hak eden markadır lc. Erkek kıyafetleri yine bir tık daha katlanılabilir; ama o kadın bölümü ne lan öyle? Geçen gün anneme bir tişört alayım diye daldım mağazaya, kusmuğum geldi kıyafetlere bakarken. Bu kadar berbat bir tasarım anlayışı görmedim hayatımda. Kıyafetler, moda/tasarım eğitimi almış birinin elinden değil de ne bileyim, köylerde şalvar diken birinin elinden çıkmış gibi. Ürünleri incelerken buram buram küp peyniri kokusu alıyorsunuz. Bi sikten anlamayan erkek halimle söylüyorum bunu, lc tasarımcılarının acilen değişmesi lazım.
    He bir de kötü tasarımları yetmiyormuş gibi, pazardan 10 liraya edineceğin dandik tişörtler 30-35 liradan başlıyor. Siktir git, derler adama.
    1 ... expandera