bugün

ayıp olan durum. geçen lsw'de geziyorum üniversiteden tanıdık bir kız denk geldi, merhaba falan sonra yok arkadaşına bir şey bakıyormuş yok bilmem ne... yani demek istiyor ki normalde burada işim olmaz. farkında değil o ara beni aşağılıyor. hayır fiyatı uygun giriyorum beğenirsem bir şey alıyorum beğenmezsem almıyorum... nesi garip anlamadım. belki çocuklar giyiniyor daha çok lcw den ondan mı küçümsüyorlar acaba...
elbise üzerinden insan yargılayanları fark etmek ve uzaklaşmak için güzel bir fırsattır.

benim için elbisenin anlamı; sıcak ve rahat tutması, ortalama bir kalitede ve görüntüde olmasıdır. bunun dışındakiler beni ilgilendirmiyor maalesef. marka takıntım da yok, ne hoşuma gittiyse onu alır ve kullanırım. Sırf bunun için yargılanacak ve dışlanacaksam da ne yapabilirim ki yani?
0-16 yaş arası lcw giyer, 16'dan sonra mavi, h&m falan giyilir.
koton şuan lcw'den cok daha uygun. adı çıkmış bir kere lcw'nin.

eski maymunlu dönemde lcw giymek lüks sayılırdı. hep algı oyunu bunlar.
Çok değil, 15 sene önce, Lcw'nin lc Waikiki olduğu yıllarda, prestijli bir şeydi lc waikiki'den giyinmek.

Bütün kıyafetlerinde maymuncuklar vardı o yıllarda. Şimdi biraz daha genele hitap etmeye başladı. Özellikle çocuk kıyafetleri kaliteli ve başarılı.
asıl hiçbir özelliği olmayan dümdüz bir tshirte sırf markası var diye 100 tl ödemek salaklık. lcw'de bazen güzel ürünler oluyor insanlar önyargılı aslında bir girip dolaşsalar çok zevkli kıyafetler gözlerine çarpar. ben dümdüz bir tshirte 100 tl ödeyeceğime lcw'de daha iyisini bulur ona 40 tl öderim. insanlar dalga geçsin buradan giyiniyorum diye umrumda değil ben beğendiğimi alırım marka takıntım yok.
Markayı dövmemek lazım. Eğer türkiyede yapıyorsa yine iyi. Çok güzel yeaaa diye aldığınız koton ve ole marka montların yazlık elbiselerin %70 i çinden hindistandan geliyor. Bizzat yerinde çalıştım, lojistiğinde. 12$a mal olan montta 239₺ barkod gördü bu gözler!
dünyada ve ülkemizde milyonlarca insan barınma, temiz su, yiyecek gibi en temel insani ihtiyaçlarını karşılayamıyor. eğer bir insan tüm bunlara rağmen markayı filan sorun ediyorsa şımarığın tekidir.
güncel Önemli Başlıklar